Приміщення ради Шепетівська районна рада
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 4-07-49, 4-14-52, Факс:4-07-49 shep.rrada@gmail.com Прапор Шепетівського району
     

НОВИНИ
Прийнято районний бюджет на 2012 рік

30 грудня відбулася одинадцята (позачергова) сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
Депутати детально розглянули та прийняли районний бюджет на 2012 рік, а також внесли зміни до районного бюджету на 2011 рік та затвердили кошторис доходів і видатків загального фонду на утримання виконавчого апарату районної ради, господарської групи по технічному обслуговуванню адмінбудинку районної ради, а також загального обсягу доходів і видатків спеціального фонду.
По завершені пленарного засідання голова районної ради Микола Ковальчук привітав присутніх з наступаючим Новим 2012 роком та Різдвом Христовим.

30.12.2011р.Відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії обласної ради шостого скликання

29 грудня відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії обласної ради шостого скликання. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот.
Участь у пленарному засіданні взяв голова районної ради Микола Ковальчук.
Депутати обласної ради розглянули та прийняли обласний бюджет на 2012 рік.

29.12.2011р.Відбулася десята сесія районної ради шостого скликання

23 грудня відбулася десята сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
Після розгляду депутатських запитів депутати заслухали щорічний звіт голови районної ради та звіт голови районної державної адміністрації про здійснення райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень, підтримали проект рішення про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік, заслухали інформацію про виконання Програми зайнятості населення Шепетівського району на 2009-2011 роки., затвердили Програму зайнятості населення Шепетівського району на 2012-2014 роки, районну Програму підтримки сім’ї та демографічного розвитку на 2012-2016 роки, районну Програму «Молодь Шепетівщини» на 2012-2016 роки, Програму розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівському районі на 2012-2016 роки, внесли зміни і доповнення до Комплексної програми профілактики злочинності та боротьби з корупцією у Шепетівському районі на 2011-2015 роки, підтримали пропозицію Плесенської сільської ради про перейменування Плеснянської сільської ради на Плесенську сільську раду.
Далі депутати розглянули ряд питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району. Надали дозвіл центральній районній лікарні на передачу в оренду приміщень, дозвіл відділу культури і туризму райдержадміністрації на списання спец автомобіля, згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шепетівського району приміщення Грицівської дитячої музичної школи, затвердили структуру і штатну чисельність Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства на 2012 рік.
На завершення депутати розглянули організаційні питання: про виконання плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2011 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2012 року, про зняття з контролю рішень районної ради.

23.12.2011р.Урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування

7 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування.
На урочистостях були присутні голови районної ради усіх скликань за період незалежності України – Бондарчук Іван Петрович, Кочетигов Олег Іванович, Ковальчук Микола Степанович, депутати обласної та районної рад, сільські, селищні голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, керівники та працівники районної державної адміністрації, районних служб, організацій та установ.
З нагоди Дня місцевого самоврядування з вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Микола Ковальчук.
Микола Степанович зазначив, що відзначення Дня місцевого самоврядування – це висока оцінка історичної ролі та значення органів місцевого самоврядування в розбудові Української держави, зміцнення засад демократії та народовладдя.
Вітаючи працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування із цією знаковою подією, Микола Ковальчук побажав усім мудрості, виваженості, терпіння, оптимізму, міцного здоров’я, нових успіхів у розбудові місцевого самоврядування та зміцнення територіальних громад.
Депутат районної ради, заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська привітала учасників зібрання з професійним святом та вручила кращим представникам органів місцевого самоврядування району грамоти та цінні подарунки обласної державної адміністрації та обласної ради.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної ради Микола Ковальчук вручив кращим представникам місцевого самоврядування Грамоти районної ради та цінні подарунки.
Після цього, Микола Ковальчук та голови районних рад минулих скликань Іван Бондарчук та Олег Кочетигов вручили занесеним до Книги Пошани Шепетівської районної ради відповідні посвідчення.
З вітальним словом до присутніх також звернулися голова районної ради І та ІІ скликань Іван Бондарчук, голова райдержадміністрації Іван Адамець, депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації Петро Дзяворук, Вербовецький сільський голова Віктор Попович, начальник відділу інформації та соціальної політики корпорації «Сварог Вест Груп», виконавчий директор благодійного фонду «Зміцнення громад» Тетяна Василик, голова райкому профспілки працівників держустанов Катерина Колбасовська.

07.12.2011р.Відбулася дев’ята (позачергова) сесія районної ради

7 грудня відбулося пленарне засідання дев’ятої (позачергової) сесії районної ради VІ скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату районної ради, селищний та сільські голови.
На пленарному засіданні депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік.

07.12.2011р.На Шепетівщині вшанували пам’ять жертв Голодоморів

26 листопада біля пам’ятника жертвам Голодомору у м.Шепетівка відбувся Мітинг-реквієм.
Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, працівники виконавчого апарату районної ради, громадськість.
Учасники мітингу поклали до пам’ятника квіти, пшеничні та житні колоски, встановили лампадки, свічки, а також вшанували пам'ять безвинно померлих хвилиною мовчання. За загиблими від голоду була проведена панахида.
В населених пунктах району також відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.

26.11.2011р.Відкриття газопроводу у селі Онишківці Шепетівського району

24 листопада голова районної ради Микола Ковальчук та голова районної державної адміністрації Іван Адамець урочисто відкрили газопровід у селі Онишківці Шепетівського району.
У заході взяли участь сільський голова Микола Малишко, перший заступник голови правління корпорації «Сварог Вест Груп» Володимир Стецюк, працівники ВАТ «Шепетівкагаз», мешканці села, представники засобів масової інформації.
В ході урочистостей кращі працівники ВАТ «Шепетівкагаз» та активні громадяни, які брали безпосередню участь у проведенні газопроводу, були відзначені грамотами та грошовими преміями.

24.11.2011р.Відкрито дошкільний навчальний заклад «Лісова казка» у селі Поляна

15 листопада відбулася урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Лісова казка» у селі Поляна.
На відкриття садочку завітали керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, заступник голови адміністрації Юрій Лінник, сільський голова Микола Шако, начальник відділу освіти Петро Дзяворук, депутати районної ради, спонсори, меценати та мешканці села.
Микола Капелюх привітав присутніх з відкриттям закладу, побажав усім міцного здоров’я, щастя, добра, а малечі тепла і затишку у новій оселі.
У садочок пішло на виховання понад двадцять діточок, з них 10 уже дошкільнята.

15.11.2011р.Відзначили День працівників сільського господарства
Традиційно, у третю неділю листопада, наша країна відзначає День працівників сільського господарства.
17 листопада відбулись районні урочисті заходи та святковий концерт з нагоди відзначення цього свята.
У заходах взяли участь заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, в.о. начальника обласної державної насіннєвої інспекції Олександр Васьков, керівники та працівники агроформувань району, селищний, сільські голови.
З вітальним словом до представників галузі звернулась заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, яка привітала хліборобів краю з їх професійним святом, вручила передовикам сільського господарства почесні грамоти та подарунки обласної адміністрації та обласної ради.
Голова районної ради Микола Ковальчук від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітав хліборобів та учасників зібрання з професійним святом. У вітальному слові Микола Степанович зазначив: «Це свято – данина важкій, напруженій праці хліборобів, спеціалістів і керівників, які в погожі дні і в негоду виходять у поле із заповітною мрією, щоб земля віддячила за турботливе ставлення до неї високими врожаями, щоб села ставали заможнішими, а Україна – багатою і сильною. У Шепетівській районній раді поточного скликання майже 40 відсотків депутатського корпусу складають працівники сільського господарства. Це керівники і спеціалісти агроформувань та фермерських господарств, обслуговуючих підприємств. Саме вони успішно поєднують ефективну організацію сільськогосподар-ського виробництва та активну депутатську діяльність, що сприяє вирішенню багатьох соціально-економічних проблем розвитку села, покращення добробуту сільських трударів.»
Микола Степанович побажав працівникам та ветеранам сільського господарства щастя, міцного здоров’я, достатку, наснаги та успіхів у хліборобській праці на довгі, довгі роки.

17.11.2011р.У селі Саверці Шепетівського району відкрито рекунстройований з добудовою молочно-товарний комплекс на 1200 голів корів з безприв’язною системою утримання
4 листопада у селі Саверці Шепетівського району відбулось урочисте відкриття рекунстройованого з добудовою молочно-товарного комплексу на 1200 голів корів з безприв’язною системою утримання корпорації “Сварог Вест Груп”.
У відкритті комплексу взяли участь Міністр аграрної політики України Присяжнюк М.В., заступник голови комітету Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності Хомутинник В. Ю., народний депутат України минулих скликань Буряк С.В. , голова Хмельницької обласної державної адміністрації Ядуха В.С., голова районної ради Ковальчук М.С., голова районної державної адміністрації Адамець І.К., голова правління корпорації «Сварог Вест Груп», депутат Хмельницької обласної ради Гордійчук А.А., селищний та сільські голови району, делегації районів області, мешканці села, представники ЗМІ.
Молочно-товарний комплекс побудований за два з половиною місяці на земельній ділянці площею 11 га. Вартість будівництва – 45 млн.грн.

04.11.2011р.ІХ звітно-виборча конференція районної організації ветеранів України

2 листопада відбулась ІХ звітно-виборча конференція районної організації ветеранів України.
У засіданні взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лінник, делегати від первинних організацій району.
Делегати конференції заслухали звіт ревізійної комісії, обрали районну Раду ветеранів України, делегатів на обласну конференцію.
По завершенні конференції було проведено організаційний Пленум районної ради організації ветеранів на якому головою ради обрано Олександра Лукашенка. Також, обрано склад Президії, заступників та секретаря ради, затверджено постійно діючі комісії і комітети.

02.11.2011р.Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

31 жовтня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації.
На засіданні було проаналізовано розвиток промислового потенціалу району, виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року та стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками ІІІ кварталу 2011 року.
У засіданні колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій, установ, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації.
Після завершення колегії Микола Степанович взяв участь у нараді з селищним, сільськими головами, на якій проінформував присутніх про необхідність проведення інвентаризації об’єктів комунальної власності у населених пунктах району, інвентаризації житлових будинків, які не мають власників і спадкоємців, про порядок списання майна комунальної власності селищною, сільськими радами, про проведення інвентаризації земель з метою розмежування права державної та комунальної власності на неї.

31.10.2011р.67-ма річниця визволення України від німецьких загарбників

28 жовтня з нагоди 67-ї річниці визволення України від німецьких загарбників біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь делеговані депутатами районної ради представники від депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, районної державної адміністрації, сільських голів, ветерани, мешканці міста і району.
Пам'ять загиблих за волю і кращу долю краю учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. Керівники міста і району поклали вінки до Вічного вогню.

28.10.2011р.Відбулася восьма сесія районної ради шостого скликання

28 жовтня відбулася восьма сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради, голова районної державної адміністрації І.К.Адамець, консультант Хмельницької обласної ради Л.М.Надолинська, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
Першими депутати розглянули бюджетні питання, зокрема заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2011 року, внесли зміни до районного бюджету на 2011 рік.
Після розгляду бюджетних питань депутати заслухали звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв’язків з політичними партіями, об’єднаннями громадян та засобами масової інформації про проведену роботу, інформації про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2011 року, про хід виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2007-2011 роки, про хід виконання районної Програми підготовки дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування-випускників інтернатних закладів до самостійного життя на 2008-2011 роки, про хід виконання Програми ліквідації наслідків підтоплення територій у населених пунктах району на 2010-2014 роки та затвердили Районну комплексну програму енергозбереження району на 2012-2018 роки, районну Програму розвитку освіти району на 2011-2015 роки.
Далі депутати розглянули ряд питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району. Затвердили Порядок проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району, Порядок списання об’єктів незавершеного будівництва, матеріальних активів, що відповідно до законодавства визнаються основними фондами (засобами) та перебувають у спільній власності територіальних громад району та Інструкцію про порядок списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району, надали дозвіл Шепетівській ЦРЛ на передачу в оренду приміщень, відділу освіти районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщень в загальноосвітніх школах та на списання автомобіля, затвердили розпорядження голови районної ради від 10 жовтня 2011 року №150-р «Про звільнення Поліщук Н.В. з посади завідувача КП «Хролинська аптека №82», внесли зміни та доповнення до рішення сьомої сесії VІ скликання від 9 серпня 2011 року №8 «Про районну програму приватизації на 2011 рік» та зміни до Статуту Комунального підприємства «Міжлікарняна аптека №178», прийняли рішення про реорганізацію закладів охорони здоров’я району – утворили дві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у селах Сульжин, Велика Рішнівка, реорганізували окремі фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти у пункти прийому хворих.

28.10.2011р.Нарада з головами районних, міських рад, сільськими, селищними головами північного регіону області

26 жовтня у м.Старокостянинів під головуванням голови обласної ради Миколи Дерикота відбулась нарада з головами районних, міських рад, сільськими, селищними головами північного регіону області.
Від Шепетівського району участь у нараді взяли голова районної ради Микола Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Василь Дейнега, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, начальник відділу виконавчого апарату районної ради Віталій Бузиль, селищний та сільські голови району.
Метою наради було визначено розгляд надзвичайно важливих та актуальних для територіальних громад краю питань і визначення шляхів розв’язання існуючих проблем, зокрема розглянуто питання щодо діяльності Хмельницького обласного (регіонального) відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, впровадження земельної реформи в області, хід виконання місцевих бюджетів на поточний рік та формування їх на 2012 рік.

26.10.2011р.Відбулося пленарне засідання шостої сесії обласної ради шостого скликання

19 жовтня відбулося пленарне засідання шостої сесії обласної ради шостого скликання. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот.
Участь у пленарному засіданні взяв голова районної ради Микола Ковальчук.
Депутати обласної ради розглянули питання «Про внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік», проектів рішень, у яких йшла мова про хід виконання діючих обласних програм за минулі роки та прийняття нової на нинішній та наступні роки. Зокрема, схвалено Програму забезпечення антитерористичного захисту енергетичного, транспортного комплексів, техногеннонебезпечних військових об’єктів та населення у Хмельницькій області на 2011-2013 роки. Заслухано інформації про хід виконання обласної програми «Вчитель» на 2002-2012 роки, про хід виконання Регіональної програми поводження з небезпечними (токсичними) відходами у Хмельницькій області на 2010-2015 роки. Внесено зміни до обласної програми «Репродуктивне здоров’я населення Хмельницької області» на період до 2015 року та до обласної довгострокової цільової програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом на період до 2012 року «Житло для молоді». Також депутатами затверджено перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, Порядок проведення конкурсу на право оренди майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

19.10.2011р.День працівників освіти!

В переддень професійного свята – Дня працівників освіти голова районної ради Микола Ковальчук від районної ради, депутатського корпусу, від себе особисто привітав освітян району з професійним святом.
У своєму виступі Микола Степанович зазначив: «Це свято дороге і святе для кожної людини, адже у нас на все життя залишились теплі спомини про шкільні роки, своїх вчителів, які дали путівку у життя, зробили усе можливе щоб ми виросли гідними громадянами та патріотами своєї держави.
Ми завжди підтримуємо пропозиції та ініціативи районного відділу освіти, який очолює депутат районної ради Дзяворук Петро Францович, зокрема, рішенням районної ради збільшено до восьми кількість районних премій працівників освіти імені Миколи Островського, які сьогодні будуть вручені, збільшено і розмір самої премії - до трьох посадових окладів. Це стимулює нелегку вчительську працю, допомагає досягати більш вагомих та значимих результатів у роботі.
Про високий авторитет і повагу, якими користуються освітяни району говорить і те, що депутатами районної, селищної, сільських рад обрано немало ваших колег, які сумлінно працюють на своїх посадах, гідно несуть високе звання вчителя».
Микола Степанович подякував освітянам району за добро та щедрість їхньої душі, відданість обраній професії, за постійний творчий пошук, натхненну і самовіддану вчительську працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.
Побажав усім міцного здоров’я, щастя, миру і добра, нових успіхів на освітянській ниві. Талановитих і вдячних учнів.

30.08.2011р.Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

30 вересня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Івана Адамця.
На засіданні були розглянуті питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2011/2012 року, хід виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Корчицької сільської ради, підсумки оздоровлення дітей та молоді в 2011 році, забезпечення захисту прав та законних інтересів дітей у Шепетівському районі, план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2011. А також, розглянуто питання взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України та стану розрахунків по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
У засіданні колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники організацій, установ району, правоохоронних органів.

30.08.2011р.Практичні заняття з начальниками регіональних органів управління ДПтСУ в Шепетівській виправній колонії (№98)

29 вересня на базі органів і установ Хмельницької області під головуванням керівника Державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ) генерал-лейтенанта внутрішньої служби Олександра Лісіцкова пройшли практичні заняття з начальниками регіональних органів управління ДПтСУ.
В рамках практичних занять керівники центрального аппарату, обласних органів управління ДПтСУ, голова районної ради Микола Ковальчук та голова районної державної адміністрації Іван Адамець відвідали Шепетівську виправну колонію (№98). Під час відвідування колонії присутнім було продемонстровано організацію виробничого процесу (виготовлення виробів із залізобетону, видобування та обробка каменя), ведення тепличного господарства, організація приготування їжі для засуджених.
Цього ж дня учасники виїзних зборів відвідали музей М.Островського в м.Шепетівка.

29.08.2011р.День міста Шепетівки

В урочистостях з нагоди Дня міста Шепетівки, які відбулись 25 вересня, взяв участь голова районної ради Микола Ковальчук.
У своєму виступі Микола Степанович зазначив: «Уже багато років тісний зв’язок єднає жителів міста і району. І це не випадково, адже значна частина шепетівчан, має сільське коріння, постійно надає допомогу своїм батькам, рідні, територіальним громадам у проведенні сільськогосподарських робіт, благоустрої населених пунктів, вирішенні соціальних питань.
Добрі стосунки традиційно склалися і між районною та міською радами. У депутатському корпусі районної ради немало жителів міста, які активно вболівають за долю міста і району, роблять усе можливе щоб вони економічно зміцнювалися, покращувався добробут і достаток мешканців».
Микола Степанович побажав усім жителям та гостям міста міцного здоров’я, життєвого щастя, родинного благополуччя і здійснення усіх заповітних мрій і бажань, а Шепетівці - добробуту та процвітання на довгі роки.

27.09.2011р.Хмельниччина відсвяткувала 74-річницю утворення області

Святкування Дня народження області розпочалося із урочистої ходи, сформованої із учасників святкування на чолі з символічним Богданом Хмельницьким. Учасники кавалькади, а це представники кожного куточку нашої області, пронесли у своїх руках прапор та герб області; герби районів та міст обласного підпорядкування. В ході дійства Богдан Хмельницький вручив голові обласної державної адміністрації булаву - символ влади в українців.
В урочистій обстановці відбулось відкриття монументально – скульптурної композиції «Віра, Надія, Любов». Символічну стрічку перерізали голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха, Хмельницький міський голова Сергій Мельник та автори композиції – народний художник України, член Національної спілки художників України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ степеня Микола Мазур та народний художник України, лауреат державної премії ім. Т.Шевченка Богдан Мазур. Також Василь Ядуха вручив Миколі Мазуру відзнаку “За заслуги перед Хмельниччиною”, а Богдану Мазуру почесну грамоту та цінні подарунки.
У рамках святкування визначної події – Дня області, голова облдержадміністрації Василь Ядуха разом із заступниками оглянув виставкове містечко, що розгорнулось на головному майдані обласного центру. Свої досягнення в кулінарному мистецтві демонстрували представники усіх районів та міст обласного значення. Зокрема, обласне керівництво вразило своєю оригінальністю оформлення намету Шепетівського району. Наші земляки зустріли очільників області запашним короваєм, дзвінкими піснями, щедрим українським столом.
Делегацію нашого району на святкуванні очолили голова районної ради Микола Ковальчук та голова районної державної адміністрації Іван Адамець.

23.09.2011р.Під керівництвом голови обласної ради відбулася робоча нарада з головами районних рад

19 вересня голова районної ради Микола Ковальчук прийняв участь в проведенні робочої наради з головами районних рад під керівництвом голови обласної ради Миколи Дерикота.
На нараді було розглянуто низку важливих питань, зокрема, питання формування бюджетів районів на 2012 рік, контроль за використанням коштів, роз’яснення та впровадження на місцях земельної реформи, проведення інвентаризації земель, розмежування земель державної і комунальної власності, видачі державних актів на землю, впорядкування орендних відносин, визначення та затвердження пріоритетів соціально-економічного розвитку районів, реформування галузей освіти і медицини, впровадження у територіальних громадах районів погосподарського електронного обліку тощо.

19.09.2011р.У селі Коськів відкрито дитячий дошкільний навчальний заклад "Сонечко"

17 вересня керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх прийняв участь у відкритті дитячого дошкільного навчального закладу "Сонечко" у селі Коськів.
Від імені голови районної ради Миколи Ковальчука, депутатського корпусу він щиро привітав жителів села, і особливо маленьких коськівчан, із цією знаменною подією.
За значну роботу по облаштуванню дитячого садка, забезпечення його усім необхідним відзначено подякою голови районної ради та голови районної державної адміністрації директора Коськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, депутата районної ради Чайчука В.Р., Коськівського сільського голову Ковтонюка І.І.
Дитячий дошкільний заклад відкрито за активного сприяння депутатів районної ради: начальника відділу освіти районної державної адміністрації Дзяворука П.Ф., директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчука П.П., Президента благодійного фонду Володимира Сторожука «Допомога дітям України» Сторожука В.М.

17.09.2011р.Районні урочистості до 20-ої річниці Незалежності України

Урочисті збори з нагоди 20 річниці Незалежності України відбулися в районному Будинку культури. Присутніх у залі, привітали голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк.
У своєму виступі Микола Ковальчук напередодні славного ювілею нашої держави побажав жителям міста і району, шановним гостям міцного здоров’я, радості та родинного добробуту, здійснення всіх сподівань та мрій.
Щастя, добра, миру і злагоди кожній родині, творчих успіхів і нових трудових здобутків кожному колективу в ім’я процвітання нашої незалежної держави та Шепетівського краю.
Під час урочистих зборів голова районної ради Микола Ковальчук та голова райдержадміністрації Іван Адамець вручили жителям району відзнаки Президента України – ювілейні медалі «20 років Незалежності України», грамоти та подяки обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації.

23.08.2011р.Відкрито районну Дошку Пошани «Кращі люди Шепетівського району»

Урочисте відкриття відбулося в рамках святкування 20-ї річниці Незалежності України. Дошка пошани вмістила світлини двадцяти чотирьох кращих виробничників, представників інтелігенції, громадських організацій та чотирьох трудових колективів району.
«За доброю традицією напередодні найголовнішого державного свята – Дня Незалежності України ми віддаємо шану кращим трудовим колективам, працівникам промисловості, сільського господарства, освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери, сфери обслуговування, заносячи їх на Дошку Пошани «Кращі люди Шепетівського району.
Саме вони своєю напруженою та самовідданою працею зміцнюють незалежність нашої країни, покращують добробут і достаток її жителів, допомагають у розбудові і становленні України, як сучасної цивілізованої, європейської держави.
Своєрідний ювілей відзначає і районна Дошка Пошани. Десятий раз ми заносимо на неї кращих людей Шепетівського краю, серед яких завжди були представники місцевого самоврядування та депутатського корпусу.
І сьогодні честі бути занесеним на районну Дошку Пошани висловлено трудовим колективом, які очолюють депутати районної ради: Крупник Валентина Олександрівна, Філюк Сергій Анатолійович, депутату районної ради, начальнику відділу освіти Дзяворуку Петру Францовичу, Михайлючському сільському голові Книшу Валентину Степановичу, секретарю Ленковецької сільської ради Брег Галині Іванівні, колективу Хролинської сільської ради, який очолює сільський голова Ковальчук Галина Василівна.
Це висока оцінка роботи працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад різних рівнів, у вирішенні актуальних питань економічного, культурного та духовного розвитку регіону» - зазначив під час свого виступу голова районної ради Микола Ковальчук.
Разом із головою районної державної адміністрації Іваном Адамцем, Микола Ковальчук вручив дипломи та цінні подарунки кращим людям Шепетівського району.

23.08.2011р.На Шепетівщині відзначено День Державного Прапора України

Урочистості з цієї нагоди відбулись у Шепетівці. Розпочалися вони урочистою церемонією підняття Державного Прапора України.
Участь у заході взяли голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, працівники органів виконавчої влади та самоврядування району та міста, громадськість.
Цього ж дня, о 9.00 в усіх населених пунктах району відбулось урочисте підняття Державного Прапора України.

23.08.2011р.Обласні урочистості до 20-ої річниці Незалежності України

22 серпня 2011 року делегація від району на чолі з головою районної ради Миколою Ковальчуком та головою райдержадміністрації Іваном Адамцем взяла участь у обласних заходах з нагоди Дня Державного Прапора та 20-їрічниці незалежності України.
В рамках заходів відбулось урочисте відкрито оновленої обласної Дошки Пошани «Кращі люди Хмельниччини», яка вмістила світлини п`ятдесяти семи кращих представників різних професій та шести трудових колективів.
Після цього керівництво області оглянуло виставкове містечко «Землі подільської багатство і краса – тобі, Україно!», інших виставок, що працювали на майдані Незалежності.
По завершенні у обласній філармонії відбувся святковий концерт з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

22.08.2011р.Відбулася сьома сесія районної ради

9 серпня відбулася сьома сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради, голова райдержадміністрації І.К.Адамець, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради В.Г.Брицький, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, селищний та сільські голови.
Після розгляду бюджетних питань депутати заслухали інформації про використання коштів резервного фонду за перше півріччя поточного року, про виконання Програми боротьби з туберкульозом у районі на 2007-2010 роки.
Далі депутати розглянули ряд питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, зокрема: про районну програму приватизації на 2011 рік, про надання центральній районній лікарні погодження на перебудову приміщення молочної кухні під службові квартири для працівників лікарні, про надання дозволу ЦРЛ на передачу в оренду приміщень та продаж автомобіля, про затвердження Передавального акта Комунального підприємства «Хролинська аптека № 82» Шепетівській центральній районній лікарні.
На сесії депутатами було затверджено Положення про виконавчий апарат районної ради, внесено зміни до регламенту районної ради, заслухано інформацію про виконання плану роботи районної ради за перше півріччя поточного року та затверджено план роботи на друге півріччя.

09.08.2011р.Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації

4 серпня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації, яке провів заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В.
На засіданні було проаналізовано виконання районного бюджету за І півріччя 2011 року, ефективність заходів, які вживаються для забезпечення боротьби зі злочинністю та корупцією, стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни підприємствами, установами та організаціми Шепетівського району.
У засіданні колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники організацій, установ району, правоохоронних органів.

04.08.2011р.Регіональний семінар другого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

5 липня у сесійній залі Будинку рад голова Хмельницької обласної ради Микола Дерикот провів засідання Регіонального семінару другого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується в нашій області Програмою розвитку ООН.
В роботі семінару взяв участь голова Шепетівської районної ради Микола Ковальчук.
На семінарі було проінформовано про результати першого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який впроваджувався і у Шепетівському районі.

05.07.2011р.День скорботи

22 червня о 10-00 у Шепетівці, біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.
Участь у мітингу взяли голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветерани війни, представники ветеранських організацій, військових частин, громадських організацій, жителі міста та району.
Хвилиною мовчання було вшановано воїнів, які у далекому 1941-му стали на захист рідної Вітчизни, ціною власного життя відстояли мирне життя для нинішніх і прийдешніх поколінь. Присутні на мітингу-реквіємі поклали корзини та квіти до Меморіалу Слави.

22.06.2011р.Урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника


17 червня у актовій залі центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів і медперсонал району з їх професійним святом привітали голова районної ради Микола Ковальчук та голова райдержадміністрації Іван Адамець.
З нагоди свята Микола Ковальчук вручив переможцям районного конкурсу з визначення кращих закладів охорони здоров’я та кращого лікаря Шепетівського району відповідні Дипломи та Сертифікати на отримання грошової винагороди та придбання обладнання для медичних закладів.
Микола Степанович також відзначив сумлінну працю інших медичних працівників району, яким вручив Грамоти районної ради та цінні подарунки.
У своєму привітанні голова районної ради підкреслив, що районна рада, депутатський корпус і надалі будуть проявляти постійну турботу щодо розвитку закладів охорони здоров’я в районі, стимулювання праці медичних працівників.

17.06.2011р.«Пам'ять про них буде вічною»


17 червня до Дня медичного працівника та Дня скорботи відкрито пам’ятник лікарям Шепетівщини, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
Участь у заході взяли голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, головний лікар центральної районної лікарні Валентин Поліщук, голова ради ветеранів війни та праці Олександр Лукашенко, медичні працівники, мешканці міста та району.
У ході заходу було відправлено панахиду за загиблими, покладено квіти та вінки.

17.06.2011р.Науково-практична конференція "Конституційні засади державного управління та місцевого самоврядування в Україні"


27 квітня керуючий справами виконавчого апарату районної ради М.Капелюх та керівник апарату районної державної адміністрації Н.Лінник прийняли участь у Науково-практичній конференції "Конституційні засади державного управління та місцевого самоврядування в Україні" з нагоди 15 річниці Конституції України, яка відбулася на базі Хмельницького університету управління та права.

26.04.2011р.Підведено підсумки районного конкурсу щодо визначення кращих закладів охорони здоров’я та кращого лікаря Шепетівського району

10 червня під головуванням голови районної ради Ковальчука М.С. відбулось засідання конкурсної комісії по визначенню кращих закладів охорони здоров’я та кращого лікаря Шепетівського району.
Відповідно до Положення про Почесні звання «Краще відділення медичного закладу», «Кращий лікар», «Кращий фельдшерський (фельдшерсько-акушерський) пункт, «Краща амбулаторія загальної практики-сімейної медицини», затвердженого рішенням сесії районної ради 21.10.2008 року № 17 конкурсна комісія вирішила присвоїти Почесні звання:
1. «Кращий лікар» - завідувачу хірургічного відділення Горлюку Володимиру Володимировичу;
2. «Краще відділення медичного закладу» - поліклініці Шепетівської центральної лікарні (завідувач поліклінікою Іващенко Тетяна Михайлівна).
3. «Краща амбулаторія загальної практики сімейної медицини - Мокіївській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини (лікар Юхимець Сергій Петрович).
4. Кращий фельдшерський (фельдшерсько-акушерський) пункт» - фельдшерсько-акушерському пункту с. Пліщин (завідувач ФАПом Медведчук Лілія Анатоліївна).
Переможці конкурсу отримають дипломи переможців і грошові винагороди від 5 до 10 мінімальних заробітних плат.
В роботі комісії взяли участь відповідальні працівники районної ради, райдержадміністрації, центральної районної лікарні.

10.06.2011р.Відбулася шоста сесія районної ради

27 травня відбулася шоста сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради, голова райдержадміністрації Іван Адамець, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, селищний та сільські голови.
Після розгляду бюджетних питань депутати заслухали інформації про виконання районних програм з правової освіти населення, збереження та використання об’єктів культурної спадщини Шепетівського району на 2009-2010 роки, з підготовки публічних бібліотек до реалізації міжнародного проекту “Глобальні бібліотеки” на 2009-2010 роки та схвалили Програму залучення інвестицій в економіку Шепетівського району на 2011-2020 роки, районну Програму правової освіти населення на 2011-2015 роки, зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Шепетівського району на період до 2013 року, зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Шепетівського району на 2011-2015 роки.
В ході пленарного засідання депутати розглянули та затвердили Угоду між Шепетівською районною та Хмельницькою обласною радами про співпрацю.
Загалом шостою сесію районної ради шостого скликання було розглянуто 20 питань різних сфер життєдіяльності району.

27.05.2011р.У районі відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського свята останнього дзвоника

Цього року у Шепетівському районі 299 випускників 11 класів закінчили школу, 12 з них за підсумками навчання отримали золоті та срібні медалі.
З нагоди урочистої події випускників, батьків та вчителів Великорешнівської загальноосвітньої школи привітав голова районної ради Микола Ковальчук.
Микола Степанович назвав нинішніх випускників «новою генерацією» - енергійними, завзятими, працелюбними людьми. Саме вони, на переконання голови районної ради, здатні творити сильну державу – економічно могутню та соціально захищену. «Я впевнений у тому, що саме завдяки вам, ми скоро зможемо сказати, що Шепетівщина – край, в якому варто жити», - сказав Микола Ковальчук, вітаючи випускників та побажав їм не забувати своїх наставників, ні на мить не зупинятися на досягнутому, щастя, добра та успіхів.
На завершення урочистостей голова районної ради за здобутки у навчанні подарував учням Великорешнівської загальноосвітньої школи спортивний інвентар.

27.05.2011р.Засідання колегії районної державної адміністрації

20 травня 2011 року голова районної ради Ковальчук Микола Степанович взяв участь в розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації.
На засіданні колегії були розглянуті питання про виконання районного бюджету за І квартал 2011 року, про підготовку літнього оздоровлення та відпочинку дітей та молоді району в 2011 році, про хід виконання в районі розпоряджень голови облдержадміністрації від 5 травня 2010 року № 177/2010-р, голови райдержадміністрації від 30.04.2010 року № 141/2010-р та від 17.12.2010 року № 481/2010-р щодо забезпечення збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України, про хід виконання положень Закону України «Про державний реєстр виборців».

20.05.2011р.Проведено громадські слухання щодо спорудження енергоблоків 3 та 4 на Хмельницькій АЕС

19 травня 2011 року в с.Пліщин, яке входить в зону спостереження ХАЕС, проведено громадські слухання щодо спорудження енергоблоків 3 та 4 на Хмельницькій АЕС.
Участь в громадських слуханнях взяли голова районної ради М.С.Ковальчук, голова райдержадміністрації І.К.Адамець, генеральний директор ВП ХАЕС М.С.Панащенко, Пліщинський сільський голова Т.В.Квітніцька, представники НАЕК "ЕНЕРГОАТОМ".
Спеціалісти ядерної галузі, ознайомили жителів населеного пункту із організацією процесу консультацій з громадськістю щодо спорудження енергоблоків №3 та 4 Хмельницької АЕС, техніко-економічним обґрунтуванням їх спорудження, включаючи оцінку пливу на навколишнє середовище та дали обґрунтовані відповіді на всі питання, які цікавили громадськість.
Учасники громадських слухань схвалили звернення до депутатів Пліщинської сільської ради щодо спрудження енергоблоків на ХАЕС.

19.05.2011р.Відбулася четверта сесія Хмельницької обласної ради

18.05.2011 року голова районної ради Ковальчук Микола Степанович взяв участь у пленарному засіданні четвертої сесії Хмельницької обласної ради.
На пленарному засіданні сесії були розглянуті наступні питання:
- про виконання обласної програми «Здорова мати-здорова дитина» на 2006-2010 роки;
- про виконання Програми підвищення рівня заробітної плати працюючим Хмельницької області на 2006-2010 роки;
- про виконання Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності у Хмельницькій області 2006-2010 роки;
- про внесення змін до міжгалузевої обласної комплексної програми «Здоров’я нації 2002-2011»»
- про цільову програму забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Хмельницькій області на 2011-2015 роки;
- про обласну цільову програму «Цукровий діабет» на 2011-2013 роки;
- про програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2011-2015 роки;
- інші питання.

18.05.2011р.Районна програма «Шкільний автобус» в дії


11 травня 2011 року голова районної ради М.С.Ковальчук, голова райдержадміністрації І.К.Адамець, начальник відділу освіти райдержадміністрації П.Ф.Дзяворук, директор районного спеціалізованого лісокомунального підприємства, депутат районної ради П.П.Трофімчук та Городнявський сільський голова М.В.Ткачук вручили Городнявському НВК шкільний автобус, придбаний за кошти районного бюджету на виконання Районної програми «Шкільний автобус».
Після цього керівники району за участю Михайлюцького сільського голови В.С.Книша, директора Михайлюцької ЗОШ В.П.Голіка, голови опікунської ради школи, депутата районної ради М.І.Лаврука вручили Михайлюцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів мікроавтобус «Газель».
Голова районної ради М.С.Ковальчук привітав педагогічний колектив та учнів освітніх закладів з отриманням шкільних автобусів та розповів про плани районної ради з розвитку освітньої галузі в районі.

11.05.2011р.Мітинг-реквієм з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги у м.Шепетівці


09 травня 2011 року відбувся мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів до меморіалу Солдатської Слави біля Вічного вогню в м.Шепетівка з нагоди 66-х роковин Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Учасники мітингу хвилиною мовчання і урочистими залпами вшанували пам’ять загиблих. Єпископ Шепетівсько-Славутської єпархії Володимир відправив панахиду за полеглими воїнами.
Квіти до меморіалу поклали голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, фронтовики-визволителі та представники ветеранських організацій міста та району, навчальних закладів, військових частин, громадських організацій, жителі і гості міста.

09.05.2011р.66-річниця Великої Перемоги


6 травня 2011 року в м. Шепетівці у районному будинку культури відбулись міськрайонні урочисті заходи з нагоди 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
В заходах взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С., голова райдержадміністрації Адамець І.К., міський голова Антонюк С.А., ветерани Великої Вітчизняної війни, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів РДА, селищний, сільські голови, військовослужбовці, жителі міста і району.
Від районної ради, від себе особисто голова районної ради Микола Ковальчук привітав Ветеранів Великої Вітчизняної війни з 66-річницею Великої Перемоги. Побажав їм здоров'я, миру, щастя, добра та достатку.
Він зазначив, що районна рада, депутатський корпус ставить за мету, щоб життя ветеранів було гідне бойового і трудового подвигу, щоб солдати-переможці не тільки у свята, але й щоденно відчували повагу і турботу усіх, кому вони забезпечили можливість вільно жити і працювати у мирний час.

06.05.2011р.Засідання робочої групи щодо організації проведення громадських слухань стосовно добудови енергоблоків № 3 та № 4 ВП "Хмельницька АЕС"


5 травня 2011 року голова районної ради Ковальчук М.С. взяв участь в засіданні робочої групи щодо організації проведення громадських слухань стосовно добудови енергоблоків № 3 та № 4 ВП "Хмельницька АЕС" під головуванням голови обласної державної адміністрації Ядухи В.С.
На засіданні робочої групи були розглянуті пропозиції щодо організації проведення громадських слухань стосовно добудови енергоблоків № 3 та № 4 ВП "Хмельницька АЕС".

05.05.2011р.Заходи по вшануванню ліквідаторів та потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-роковини цієї трагедії


27 квітня 2011 року районною радою спільно із районною державною адміністрацією проведені заходи по вшануванню ліквідаторів та потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-роковини цієї трагедії.
На заходах, за дорученням голови районної ради Ковальчука М.С. виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П., який разом із заступником голови райдержадміністрації Лінником Ю.В. вручив ліквідаторам аварії пам'ятні відзнаки та посвідчення з нагоди 25-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Ліквідаторам та потерпілим внаслідок аварії вручена також матеріальна допомога від районної ради та районної державної адміністрації.

27.04.2011р.Регіональний семінар-нарада у рамках Всеукраїнської інформаційно-роз'яснювальної компанії щодо переспектив та наслідків введення в дію Закону України "Про ринок землі"


26 квітня 2011 року голова районної ради Ковальчук М.С. разом із Вербовецьким сільським головою Поповичем В.І., Ленковецьким сільським головою Ковальським М.М., керуючим справами виконавчого апарату районної ради Капелюхом М.П. прийняли участь в регіональній семінар-нараді у рамках Всеукраїнської інформаційно-роз'яснювальної компанії щодо переспектив та наслідків введення в дію Закону України "Про ринок землі".

26.04.2011р.Участь делегації від Шепетівського району в розширеному засіданні Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та праці


20 квітня 2011 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П. в складі делегації від Шепетівського району, прийняв участь в розширеному засіданні Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та праці в місті Житомирі.
На засіданні комітету розглянуті питання:
- Про соціальну ситуацію в державі;
- Про проекти Трудового Кодексу України, Закону України "Про державну службу", законодавства про пенсійну реформу;
- Про виконання Закону України "Про соціальний діалог в Україні".

20.04.2011р.У районній раді


Продовжується практика виїзду інформаційно-консультативної групи виконавчого апарату районної ради у сільські ради для надання методичної та практичної допомоги сільським, селищному головам та працівникам виконавчих комітетів.
Так, 5 квітня поточного року голова районної ради Ковальчук Микола Степанович, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх Микола Петрович, начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об”єктами спільної власності територіальних громад району Бузиль Віталій Володимирович відвідали Рилівську та Михайлючську сільські ради де детально вивчили стан справ і надали необхідну правову, методичну та практичну допомогу у питаннях організації діяльності сільських рад, та їх виконавчих комітетів, ведення діловодства та кадрової роботи, регулюванні земельних відносин, управлінні об”єктами комунальної власності, роботі із заявами і зверненнями громадян та інших.
Голова районної ради Ковальчук Микола Степанович разом із сільськими головами Войтюком Іваном Дмитровичем та Книшом Валентином Степановичем ознайомилися із діяльністю об”єктів соціально-культурної сфери на території сільських рад, іх матеріальною базою, визначили шляхи подальшого розв”язання головних питань соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів.

05.04.2011р.П'ята сесія районної ради VI скликання


24 березня 2011 року відбулася п'ята сесія районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради М.С.Ковальчука.
У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації І.К.Адамець, а також запрошені голови селищної, сільських рад, керівники підприємств, установ, організацій, депутати обласної ради, представники ЗМІ тощо.
Депутатами були розглянуті наступні питання:
1. Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік.
2. Про Угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами.
3. Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради від 10.12.2010 року №7.
4. Звіт директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчука П.П. про роботу підприємства за 2010 рік.
5. Звіт головного лікаря Шепетівської центральної районної лікарні про роботу лікарні за 2010 рік.
6. Про виконання районної комплексної програми “Здоров”я нації” на 2003-2011 роки.
7. Про звернення до депутатів Шепетівської міської ради та до Шепетівського міського голови..
8. Звіт про виконання Програми розвитку земельних відносин Шепетівського району на 2001-2010 роки.
9. Про Програму розвитку земельних відносин у Шепетівському районі на 2011-2015 роки.
10. Про виконання Програми розвитку архівної справи у 2007-2010 роках у Шепетівському районі.
11. Про Програму розвитку архівної справи у 2011-2015 роках у Шепетівському районі.
12. Про програму заліснення земельних угідь Шепетівського району Хмельницької області на період до 2015 року.
13. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду приміщень.
14. Про надання дозволу відділу освіти Шепетівської райдержадміністрації на передачу в оренду частини приміщення Лотівської ЗОШ І ступеня.
15. Про затвердження меморандуму про співробітництво.
16. Про акредитацію журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при районній раді.
17. Про внесення доповнень до рішення другої сесії районної ради від 10 грудня 2010 року №1 “Про затвердження регламенту Шепетівської районної ради”.

24.03.2011р.