Приміщення ради Шепетівська районна рада
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 5-24-52, 4-14-52, Факс:5-24-52 shep.rrada@gmail.com Прапор Шепетівського району
     

НОВИНИ

26 грудня відбулася сімнадцята (позачергова) сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
Депутати детально розглянули та прийняли районний бюджет на 2013 рік, а також внесли зміни до районного бюджету на 2012 рік, затвердили кошторис доходів і видатків загального фонду на утримання виконавчого апарату районної ради, групи по технічному обслуговуванню адмінбудинку районної ради, а також загального обсягу доходів і видатків спеціального фонду, затвердили структуру і чисельність працівників виконавчого апарату районної ради, групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку районної ради, внесені зміни та доповнення до рішення районної ради від 10.12.2010 року №11 «Про Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату та групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку Шепетівської районної ради» , прийняли рішення «Про реорганізацію відділення загальної практики-сімейної медицини Грицівської районної лікарні в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини як структурного підрозділу комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Про виконання плану роботи Шепетівської районної ради за ІІ півріччя 2012 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2013 року».
По завершенні пленарного засідання голова районної ради Микола Ковальчук привітав присутніх з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим, бажаючи миру, щастя, добра, міцного здоров»я, здійснення усіх заповітних планів і мрій в наступному році

26.12.2012р.Урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування
7 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня місцевого самоврядування.
На урочистостях були присутні голова виконкому районної ради 1 скликання Данченко Володимир Григорович, голова районної ради 3, 4 скликань Кочетигов Олег Іванович, голова районної ради 5, 6 скликання Ковальчук Микола Степанович, депутати обласної та районної рад, сільські, селищні голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, керівники та працівники районної державної адміністрації, районних служб, організацій та установ.
З нагоди Дня місцевого самоврядування з вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Микола Ковальчук.
Вітаючи працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування із цією знаковою подією, Микола Ковальчук побажав усім мудрості, виваженості, терпіння, оптимізму, міцного здоров’я, нових успіхів у розбудові місцевого самоврядування та зміцнення територіальних громад.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної ради Микола Ковальчук та керівники самоврядних органів минулих скликань Володимир Данченко та Олег Кочетигов вручили кращим представникам місцевого самоврядування Грамоти районної ради, обласної ради та облдержадміністрації, а також цінні подарунки.
Після цього, депутатам районної ради Дзяворуку Петру Францовичу та Олійнику Леоніду Степановичу були вручені посвідчення про занесення до Книги Пошани Шепетівської районної ради.
З вітальним словом до присутніх також звернулися голова райвиконкому 1 скликання Володимир Данченко, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, Михайлюцький сільський голова Валентин Книш, голова райкому профспілки працівників держустанов Катерина Колбасовська.

07.12.2012р.Відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання

07 грудня відбулася шістнадцята сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, депутати обласної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
На сесії депутати розглянули бюджетні питання, цілий ряд питань щодо реформування медичних закладів району, заслухали інформації про хід виконання раніше прийнятих програм, затвердили Програму розвитку малого і середнього підприємництва Шепетівського району на 2013-2014 роки та районну Програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового та громадського призначення на 2012-2017 роки

07.12.2012р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради

06 грудня відбулось засідання постійних комісй районної ради. Спочатку відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів заступник голови комісії Ганаба Михайло Дмитрович. На засіданні комісії депутати детально розглянули питання про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік, заслухали звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2012 року, а також розглянули звіт про незалежну оцінку приміщення Аптеки 106 у м.Шепетівка, вул.Старокостянтинівське шосе, будинок № 2.
Після цього відбулось спільне засідання двох постійних комісій - з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово – комунального господарства, архітектури, будівництва та з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Глушківського Станіслава Володимировича, на якому були розглянуті питання реформування медичних закладів району. На засіданні комісій були присутні голова районної ради Ковальчук М.С., перший заступник голови РДА Хоронжук О.І., заступник голови РДА Лінник Ю.В., головний лікар Шепетівської ЦРЛ Поліщук В.М., відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, установ та організацій.

06.12.2012р.Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

29 листопада голова районної ради Ковальчук М.С. взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації під головуванням Лінника Ю.В. – заступника голови районної державної адміністрації.
На засіданні було розглянуто питання виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року, хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.05.2012 року №222/2012-р «Про посилення взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, Пенсійного фонду України в м.Шепетівці та Шепетівському районі щодо наповнення бюджету Фонду та погашення заборгованості», а також, стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики у Шепетівській райдержадміністрації.

29.11.2012р.Відбулося пленарне засідання п'ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання

10 жовтня відбулася п’ятнадцята сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, депутати обласної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
Після розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік депутати заслухали інформації про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2012 рік за 9 місяців 2012 року, Програми подальшого вдосконалення соціальної роботи, розвитку мережі центрів соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді у Шепетівському районі на 2008-2012 роки, звіт постійної комісії районної ради про проведену роботу, звіт головного лікаря Шепетівської центральної районної лікарні про роботу лікарні в 2012 році, а також затвердили Програму розвитку агропромислового комплексу Шепетівського району на 2012- 2016 роки та Програму подолання та запобігання бідності до 2015 року в Шепетівському районі.
Далі депутати розглянули ряд важливих питань у сфері охорони здоров’я та освіти, а саме підтримали рішення про створення амбулаторії загальної практики - сімейної медицини у с.Корчик та комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги», розглянули звернення районної державної адміністрації про реорганізацію Білопільської, Дубіївської та Пашуцької ЗОШ І ступенів та прийняли з цих питань відповідні рішення.
На завершення депутати розглянули ряд питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

10.10.2012р.День працівників освіти

4 жовтня 2012 року у будинку культури міста Шепетівки відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.
Освітян району привітали голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, начальник відділу освіти Петро Дзяворук.
У вітальному слові Микола Ковальчук зазначив: «У цей день кожний із нас, неодмінно з теплотою та любов’ю згадує свою школу, своїх вчителів, що дали нам путівку в життя, зробили усе можливе, щоб ми стали гідними громадянами та патріотами свої країни. Самої високої оцінки заслуговує робота освітянської галузі району, де працює багато талановитих, високопрофесійних та відповідальних працівників, які вкладають душу і серце в нелегку справу навчання та виховання підростаючого покоління. Про високий авторитет і повагу, якими користуються освітяни району, говорить і те, що депутатами районної, селищної, сільських рад обрано немало ваших колег, які сумлінно працюють на своїх посадах, гідно несуть високе звання вчителя, проводять активну депутатську діяльність по розвитку освітянської галузі.»
Микола Степанович подякував освітянам району за добро та щедрість їхньої душі, відданість обраній професії, за постійний творчий пошук, натхненну і самовіддану вчительку працю. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, миру і добра, нових успіхів на освітянській ниві.

04.10.2012р.Відкрито сезон в закладі оздоровлення і відпочинку «Здоров’я»
18 червня відбулось урочисте відкриття першої табірної зміни літнього дитячого оздоровчого закладу «Здоров’я». Табір розташований у мальовничому селі Шепетівського району - Рудня-Новенька.
Привітати дітей зі святом приїхали голова районної ради Микола Ковальчук, голова райдержадміністрації Іван Адамець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Петро Дзяворук, батьки, вихователі, діти та гості.
Розпочалися урочистості традиційною урочистою лінійкою та святковим концертом. На урочистому відкритті Микола Степанович привітав присутніх з відкриттям оздоровчого сезону, побажав дітям гарного відпочинку та разом з головою райдержадміністрації Іваном Адамцем подарував їм спортивний інвентар.

18.06.2012р.Урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника
15 червня у актовій залі центральної районної лікарні відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів і медперсонал району з їх професійним святом привітали голова районної ради Микола Ковальчук та голова райдержадміністрації Іван Адамець.
З нагоди свята Микола Ковальчук традиційно вручив переможцям районного конкурсу з визначення кращих закладів охорони здоров’я та кращого лікаря Шепетівського району відповідні Дипломи та Сертифікати на отримання грошової винагороди та придбання обладнання для медичних закладів. Микола Степанович також відзначив сумлінну працю інших медичних працівників району, яким вручив Грамоти районної ради та цінні подарунки.
У своєму привітанні голова районної ради відзначив тісну співпрацю і конструктивну взаємодію районної ради з керівниками закладів охорони здоров’я, депутатами обласної, районної, селищної, сільських рад, що представляють медицину. Подякував усім медичним працівникам за сумлінну, потрібну людям працю та побажав міцного здоров’я, нових творчих успіхів у роботі, натхнення та сімейного благополуччя.

15.06.2012р.Відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради шостого скликання

29 травня відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, депутати обласної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
Перед початком пленарного засідання сесії голова районної ради Микола Ковальчук та голова районної державної адміністрації Іван Адамець вручили грамоти та цінні подарунки районної ради кращим учням району, які своїми здобутками примножили славу Шепетівщини.
За вагомі досягнення у навчанні, перемогу у обласних, всеукаїнських олімпіадах, за успішні виступи на всеукраїнських спортивних турнірах були відзначені Н.А.Сукач з Коськова, О.О.Матвійчук з Грицева, М.А.Роговський з Городнявки, А.І.Аліксійчук та І.В.Березніцький із Чотирбок, О.В.Безштанько та Є.Ю.Михальчук із Білокриниччя.
Після урочистої частини депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Спершу депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року, внесли зміни до районного бюджету на 2012 рік.
Далі депутати заслухали звіт постійної комісії районної ради з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури, будівництва про проведену роботу, інформацію про хід виконання програми «Харчування дітей у навчальних закладах району» на 2009-2013 роки, детально розглянули звернення районної державної адміністрації щодо припинення діяльності Грицівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів шляхом реорганізації його через приєднання до Шепетівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
На сесії депутати також розглянули ряд питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району, кадрові питання та внесли зміни до Регламенту районної ради.

29.05.2012р.Мітинг-реквієм з нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги у м.Шепетівці

9 травня відбувся урочистий мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів до меморіалу Солдатської Слави біля Вічного вогню в м.Шепетівка з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Мітинг традиційно розпочався о 12:00 біля меморіалу Слави. Хвилиною мовчання і урочистими залпами вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни. Очільники району і міста, депутати рад, представники установ, підприємств, організацій, керівники релігійних організацій, громадськість поклали вінки та квіти до меморіального комплексу та братської могили.
По завершенні мітингу-реквієму відбувся урочистий марш ветеранів, учасників бойових дій та військовослужбовців міста.

09.05.2012р.Відзначили 67-річницю Великої Перемоги

8 травня у будинку культури міста Шепетівка відбулись міськрайонні урочисті заходи з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
В заходах взяли участь голова райдержадміністрації Адамець І.К., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П., міський голова Антонюк С.А., ветерани Великої Вітчизняної війни, представники засобів масової інформації, селищний, сільські голови, військовослужбовці, жителі міста і району.
В ході заходів відбувся святковий концерт за участю художніх колективів міста і району, учнів шкіл.

08.05.2012р.Проведено нараду-семінар з головами селищної, сільських рад

29 березня 2012 року голова районної державної адміністрації Іван Адамець та голова районної ради Микола Ковальчук провели нараду з селищним, сільськими головами, на якій розглянули питання щодо проведення благоустрою та впорядкування територій населених пунктів району, дотримання вимог Водного Кодексу України в частині використання водних об’єктів, стану наповнення місцевих бюджетів, дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 22.10.2008 року № 943 «Про економію бюджетних коштів», інші питання.
Участь у нараді взяли заступник начальника Хмельницького обласного управління водних ресурсів Лісневич О.В., начальник аварійно-рятувального загону спеціального призначення УМНС України в Хмельницькій області Свірчук О.О., начальник Шепетівського РВ МНС України в Хмельницькій області Бурденюк С.С., директор Шепетівського спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчук П.П., начальник Шепетівського міжрайонного управління водного господарства Хацаюк Ю.П.

29.03.2012р.Голова районної ради взяв участь в засіданні колегій районної державної адміністрації

29 березня 2012 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації.
На засіданні було проаналізовано рівень заробітної плати в районі та шляхи її легалізації, заслухано звіт про виконання окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Старобейзимської сільської ради та звіт начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту адміністрації щодо виконання функціональних обов’язків працівниками відділу. Колегія райдержадміністрації також затвердила план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2012 року.
У засіданні колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ, організацій району, працівники правоохоронних органів, засобів масової інформації, селищний, сільські голови.

29.03.2012р.Відбулося пленарне засідання першого етапу дванадцятої сесії районної ради шостого скликання

7 березня відбулося пленарне засідання першого етапу дванадцятої сесії районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, депутати обласної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
Після розгляду інформації про хід виконання депутатських запитів депутати розглянули ряд бюджетних питань, зокрема: звіт про виконання районного бюджету на 2011 рік, про внесення змін районного бюджету на 2012 рік, про Угоду між Шепетівською районною та Пліщинською сільською радами, про Угоду між Шепетівською районною та міською радами, звіт про використання коштів резервного фонду районного бюджету на 2011 рік.
Далі депутати детально розглянули та затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Шепетівського району на 2012 рік, Програму мобілізації зусиль Шепетівської районної ради, Шепетівської об’єднаної державної податкової інспекції по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2013 роки, районну Програму «Питна вода Шепетівського району» на 2012-2020 роки, Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Шепетівського району на 2012-2016 роки, Комплексну програму запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Шепетівському району на 2012-2016 роки, районну Програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2012-2016 роки.
На сесії депутати також розглянули інформації про хід виконання раніше прийнятих районною радою програм та питання щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.

07.03.2012р.25-та річниця створення ветеранської організації України
23 лютого Шепетівська районна організація ветеранів України відзначила 25-ту річницю створення ветеранської організації України.
Участь в урочистому Пленумі прийняли голова районної ради Микола Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, голова районної ради організації ветеранів Олександр Лукашенко, голови первинних ветеранських організацій району, селищний, сільські голови.
Голова районної ради Микола Ковальчук привітав ветеранів з нагоди знаменної події в житті ветеранської організації України – 25-ої річниці з дня її створення. У вітальному слові Микола Степанович зазначив: «Неоціненою є роль ветеранів у військово-патріотичному виховані молоді. Завдяки вашій активній, наполегливій та послідовній праці в цих питаннях в Україні зберігається пам'ять і шанується подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні, відбудові народного господарства у післявоєнний період, трудові звершення різних поколінь українців. Славний шлях за ці 25 років пройшла і ветеранська організація Шепетівського району».
Микола Степанович подякував ветеранам за їх активну, наполегливу та відповідальну працю по соціальному захисту населення, патріотичному вихованню молоді, оптимізм, енергію, віру в краще майбутнє нашої держави та побажав міцного здоров’я, достатку, добра, миру та злагоди.

23.02.2012р.На Шепетівщині урочисто вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав

15 лютого у Шепетівці відбулись міськрайонні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Участь у заходах взяли керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Хоронжук, міський голова Сергій Антонюк, воїни-інтернаціоналісти, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій, жителі міста і району.
У рамках заходу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм, покладання вінків та квітів.
По закінченню мітингу в музеї Миколи Островського відбулась урочиста частина заходу.
Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх щиро привітав учасників бойових дій, які воювали на території інших держав, із пам’ятною датою та відзначив Грамотою районної ради та цінним подарунком учасника бойових дій в Афганістані Паляницю М.С.

15.02.2012р.Відбувся районний форум лідерів учнівського самоврядування

10 лютого на базі відділу освіти районної державної адміністрації відбувся районний форум лідерів учнівського самоврядування «Учнівське самоврядування як демократична модель функціонування національної школи».
У роботі форуму взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, заступник начальника відділу освіти Наталія Грабельнікова, начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Мельник, голова районної ради ветеранів Олександр Лукашенко.
У своїх виступах Капелюх М.П. та Лінник Ю.В. ознайомили лідерів з роботою органів місцевого самоврядування, внесли ряд пропозицій щодо подальшої співпраці з органами учнівського самоврядування.
На форумі лідери презентували роботу органів учнівського самоврядування, обговорили проект Положення про районну раду учнівського самоврядування, вибрали представника на обласний збір лідерів учнівського самоврядування.

10.02.2012р.Засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

1 лютого 2012 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь у засіданні районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.
У роботі ради взяли участь члени ради, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.
На засіданні ради було проаналізовано стан виконання заходів профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу згідно районної програми протидії захворювань на 2007-2011 роки та хід виконання плану профілактичних флюорографічних оглядів серед декретованих контингентів.
З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.

01.02.2012р.На Шепетівщині відбувся обласний семінар начальників управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій

31 січня 2012 року на базі відділу освіти Шепетівської райдержадміністрації відбувся обласний семінар начальників управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій з питання «Стратегія розвитку освіти України: основні завдання і шляхи реалізації в регіоні».
В семінарі взяли участь голова районної державної адміністрації Адамець І.К., заступник голови адміністрації Лінник Ю.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П., начальник головного фінансового управління Хмельницької обласної державної адміністрації Пенюшкевич С.А., представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівники управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Микола Капелюх зосередив увагу учасників семінару на питанні "Роль органів місцевого самоврядування у розвитку освіти району" та проаналізував виконання ряду районних освітянських програм.

31.01.2012р.Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

26 січня 2012 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації.
На засіданні були підведені підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за 2011 рік, підсумки роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі щодо розгляду звернень громадян у 2011 році. Також, проаналізовано дотримання фінансової дисципліни підприємствами, організаціями, установами Шепетівського району за 2011 рік, стан боротьби зі злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян.
У засіданні колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих установ, організацій району, працівники правоохоронних органів, засобів масової інформації, селищний, сільські голови.

26.01.2012р.Відбувся семінар для працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування району

26 січня 2012 року у залі засідань районної ради для працівників виконавчого апарату районної ради, районної державної адміністрації, селищних, сільських голів відбувся короткотерміновий семінар на тему «Актуальні питання реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
На семінарі, який проводився Хмельницьким обласним Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, обговорювались питання державної політики України щодо запобігання та протидії корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування а також нормативно – правове забезпечення запобігання та протидії корупції у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.
У роботі семінару брали участь викладачі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, представники обласної державної адміністрації, міжрайпрокуратури, міськрайонного управління юстиції.
По завершенню семінару слухачам було вручено сертифікати про проходження підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії проявам корупції.

26.01.2012р.