Приміщення ради Шепетівська районна рада
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (038-40) 4-07-49, 4-14-52, Факс: 4-07-49 shep.rrada@gmail.com Прапор Шепетівського району
     

НОВИНИ

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання із світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Ці свята, любимі нами з дитинства, сповнені радістю, душевним теплом та вірою у кращі перспективи.
Початок нового року – це завжди новий відлік часу, який спонукає на нові звершення та водночас дає змогу провести аналіз та оцінку року минулого. 2013 рік запам’ятається для нас різноплановими подіями та випробуваннями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не тільки подолати життєві труднощі, а й створити всі умови для подальшого розвитку. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Давайте побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. А щоб наші сподівання справдились необхідно докласти зусиль кожному з нас.
Бажаю Вам ці добрі свята зустріти у теплій, сімейній атмосфері. Хай Різдвяна зірка освітить Ваші серця благодаттю і любов’ю, а з першою колядкою в кожну родину хай увійдуть гаразди і достаток, мир і злагода.
Щедрих і веселих вам свят!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою голова Шепетівської районної ради М. Ковальчук

Засідання колегії районної державної адміністрації

26 грудня голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації. На засіданні було розглянуто напрямки та основні аспекти роботи управління статистики в Шепетівському районі, хід виконання в районі Закону України «Про попередження насильства в сім'ї», виконання районної Програми забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.
По завершенню колегії з селищним та сільськими головами було проведено нараду.

26.12.2013р.Засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів

25 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, яке провів заступник голови комісії Михайло Ганаба.
Члени комісії детально розглянули та підтримали подання районної державної адміністрації щодо уточнення районного бюджету на 2013 рік, що дасть можливість в повному обсязі використати субвенції з державного та обласного бюджетів на надання пільг та житлових субсидій жителям району, виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченими сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам.

25.12.2013р.Відзначили День енергетика

20 грудня заступник голови районної ради Петро Дзяворук привітав трудовий колектив Шепетівського району електричних мереж з професійним святом – Днем енергетика.
У вітальному слові Петро Францович зазначив: «Важко знайти більш важливу і потужну галузь народного господарства ніж енергетична. Саме від праці енергетиків, їх професіоналізму та відповідальності залежить наявність світла і тепла в наших оселях, стабільна робота промисловості, транспорту, зв’язку, соціальної сфери, комунального господарства. Тому ваша професія є однією із найнеобхідніших та найпрестижніших у нашій державі».
Кращі працівники району електричних мереж нагороджені грамотами та цінними подарунками.

20.12.2013р.Відбулася чергова сесія районної ради

6 грудня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Шепетівської районної ради VI скликання. Головував на пленарному засіданні сесії голова районної ради Микола Ковальчук. Участь у пленарному засіданні взяли голова районної державної адміністрації Іван Адамець, депутати обласної ради, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, районної державної адміністрації, селищний, сільські голови.
Депутати підтримали зміни до районного бюджету на 2013 рік, заслухали інформації про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2013 рік, про хід виконання районної Програми «Спортивний майданчик» на 2011-2015 роки та звіт постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту районної ради про проведену роботу.
На пленарному засіданні затверджено Програму створення містобудівного кадастру Шепетівського району на 2013-2015 роки та технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів, а також внесли зміни та доповнення до рішення районної ради від 20 липня 2012 року № 17/14-2012 «Про проведення районного конкурсу «Краща сільська, селищна рада».
Також депутатами було розглянуто ряд питань щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, а саме: про передачу приміщень Цмівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Лотівської ЗОШ І ступеня в комунальну власність Михайлючської та Лотівської сілських рад, про надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщень, про передачу у комунальну власність Грицівської селищної ради бувших приміщень Грицівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Грицівської школи сприяння здоров’ю.

06.12.2013р.Урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

6 грудня в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, участь в яких прийняли голова районної ради Микола Ковальчук, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, голова виконкому районної ради І скликання Володимир Данченко, голова районної ради ІІІ та IV скликань Олег Кочетигов, депутати обласної та районної рад, селищний, сільські голови, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій району.
У вітальному слові голова районної ради Микола Ковальчук зазначив, що День місцевого самоврядування – це свято, яке стало дійсно всенародним, бо місцеве самоврядування стоїть найближче до людей їх турбот, проблем та повсякденного життя. Воно є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Саме органам місцевого самоврядування визначена висока честь і відповідальна місія об’єднувати громадян різного віку, різних політичних і релігійних уподобань у спільному прагненні зробити наш Шепетівський край щасливим і заможним.
Микола Степанович побажав працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування нових звершень у нелегкій та потрібній людям справі, міцного здоров’я і благополуччя, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і процвітання нашої держави та її народу.
З нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної ради Микола Ковальчук та керівники самоврядних органів району минулих скликань Володимир Данченко та Олег Кочетигов вручили заслуженому вчителю УРСР Бишук Людмилі Іванівні посвідчення про занесення до Книги Пошани районної ради.
За активну депутатську діяльність, вагомий внесок у соціально- економічний розвиток району, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування ряд депутатів районної ради, працівників органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади, ветеранів, представників підприємств, організацій, установ, громадських організацій, засобів масової інформації, учнівського самоврядування були відзначені Грамотами Шепетівської районної ради і цінними подарунками, а переможцям районного конкурсу «Краща сільська, селищна рада», якими в 2013 році стали Михайлюцька та Лотівська сільські ради, вручено відповідні Дипломи.
З вітальним словом до присутніх також звернулися заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, депутат районної ради Володимир Сторожук, голова райкому профспілки працівників державних установ Катерина Колбасовська та представник Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад», які привітали присутніх зі святом та вручили кращим представникам місцевого самоврядування відзнаки та цінні подарунки.

06.12.2013р.


Засідання постійних комісій районної ради

4 грудня члени постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово – комунального господарства, архітектури та будівництва, під головуванням голови комісії Портного С.П. та члени постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, під головуванням заступника голови комісії Ганаби М.Д. розглянули проект Програми створення містобудівного кадастру Шепетівського району на 2013-2015 роки, проекти рішень районної ради про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20 липня 2012 року №17/14-2012 «Про проведення районного конкурсу «Краща сільська, селищна рада» та про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
3 грудня відбулися засідання постійної комісії з питань розвитку АПК, екології, земле, лісо, водокористування (голова комісії Кляп І.І.) та спільне засідання постійних комісій з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі (голова комісії Лемешук В.М.) та з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів (голова комісії Поліщук В.М.). На засіданнях комісій депутати розглянули проект рішення районної ради про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів та інформацію про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2013 рік.
29 листопада відбулося засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту, яке провів голова комісії Черняхівський І.П. На засіданні депутати попередньо розглянули інформацію про хід виконання районної Програми «Спортивний майданчик» на 2014-2015 роки та звіт постійної комісії про проведену роботу.
У роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С.
З усіх розглянутих питань прийняті рекомендації щодо розгляду їх на пленарному засіданні чергової сесії районної ради, яка відбудеться 06.12.2013 року.

04.12.2013р.Урочисте відкриття підвідного зазопроводу до сіл Пліщин та Плесна

28 листопада в селах Пліщин та Плесна відбулося урочисте відкриття підвідного газопроводу, на будівництво якого протягом 2011-2013 років з районного бюджету було виділено 1 млн. 300 тисяч гривень.

Участь в урочистому відкритті взяли: голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації, депутат районної ради Лілія Бернадська, голова районної ради Микола Ковальчук, голова райдержадміністрації Іван Адамець, помічник народного депутата України Сергія Буряка Микола Гончар, депутати обласної та районної рад.

Вітаючи присутніх з відкриттям нової сторінки в історії розвитку населених пунктів, голова районної ради Микола Ковальчук зауважив, що побудований газопровід став результатом поєднання багатьох складових, а головне – плідної співпраці обласної та районної влади, місцевої громади, злагодженої роботи газовиків та будівельників.28.11.2013р.Колегія обласної державної адміністрації

26 листопада голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке пройшло в сесійній залі Будинку рад під головуванням голови облдержадміністрації Василя Ядухи.
Члени колегії розглянули шість питань порядку денного: про стан та проблеми розвитку культурної інфраструктури села; створення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення; розвиток фізичної культури і спорту в області, реалізацію регіонального проекту «Народна ініціатива»; результати громадської експертизи діяльності Хмельницької обласної державної адміністрації щодо забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД; стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України; стан виконавської дисципліни в облдержадміністрації у ІІІ кварталі 2013 року.

26.11.2013р.Колегія районної державної адміністрації

24 листопада голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації.
На засіданні колегії розглянуто підсумки соціально-економічного розвитку району за дев’ять місяців 2013 року, проаналізовано хід виконання окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Коськівської сільської ради, стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району, а також стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики у Шепетівській райдержадміністрації.

24.11.2013р.Робоча поїздка в Лотівську сільську та Грицівську селищну радиВідповідно до плану роботи Шепетівської районної ради 22 листопада поточного року голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови районної ради Дзяворук П.Ф., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П., завідувач юридичного відділу Бузиль В.В. здійснили виїзд до Лотівської сільської ради.

У заході прийняли участь також заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., депутат районної ради,голова постійної комісії з питань розвитку АПК, екології, земле, лісо, водокористування Кляп І.І., Лотівський сільський голова Павлюк О.О.

В ході виїзду ознайомлено із будівництвом та облаштуванням Лотівського дошкільного закладу, що здійснюється за сприяння корпорації «Сварог Вест Груп» та депутатів районної ради. Його відкриття дасть можливість повністю забезпечити потребу дітей в наданні дошкільних послуг. Працівники виконавчого апарату районної ради надали юридичну і практичну допомогу секретарю сільської ради, працівникам виконавчого комітету у питаннях організації роботи сільської ради, її виконавчого комітету. Зокрема, у плануванні роботи, реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації», підготовці і проведенні сесійних засідань і засідань виконавчих комітетів, веденні діловодства, організації роботи із кадрами та заявами, зверненнями громадян, управлінні об»єктами комунальної власності, запобіганні і протидії корупційним проявам.
Із згаданих питань надані відповідні методичні рекомендації.
У цей же день спільно із Грицівським селищним головою Тіфенбах Л.В. ознайомились із роботою Грицівського дошкільного закладу з метою вивчення питання щодо перспектив подальшого його розвитку. Відвідавши Грицівську школу сприяння здоров»ю, яка нещодавно переведена в інше приміщення та Грицівську музичну школу розглянуті питання щодо поліпшення умов навчання учнів.

22.11.2013р.


Участь заступника голови районної ради в обласному семінарі

19 листопада заступник голови районної ради Петро Дзяворук взяв участь в семінарі з заступниками голів районних рад на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. В роботі семінару взяв участь заступник голови обласної ради Василь Осадчий, заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко. На семінарі було обговорено Концепцію моралі в Україні.

19.11.2013р.Свято Грицівської школи сприяння здоров»ю
15 листопада в рамках року творчості заступник голови районної ради Петро Дзяворук взяв участь в районному святі, присвяченому 55- річчю позашкільного закладу «Грицівської школи сприяння здоров»ю». Гарний настрій присутнім дарував той факт, що заходи відбулися в приміщеннях бувшої Грицівської початкової школи, де було проведено поточний та капітальний ремонт. За рахунок отримання нових приміщень покращиться і якість надання послуг школярам позашкільним закладом. На свято також завітав голова райдержадміністрації Іван Адамець, начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Грабельнікова, депутат районної ради Михайло Ганаба, селищний голова Людмила Тіфенбах, громада селища, випускники далеких 1970-1980рр., що мешкають за межами Хмельницької області. Було презентовано роботу гуртків позашкільного закладу.

15.11.2013р.Відзначили День працівників сільського господарства
Традиційно, у третю неділю листопада, наша країна відзначає День працівників сільського господарства. 14 листопада відбулись районні урочисті заходи та святковий концерт з нагоди відзначення цього свята. У заходах взяли участь заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська, голова районної ради Микола Ковальчук, заступник голови районної ради Петро Дзяворук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, керівники та працівники агроформувань району, селищний, сільські голови. Голова районної ради Микола Ковальчук від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітав хліборобів та учасників зібрання з професійним святом, яке є вінцем напруженого хліборобського року сповненого важкою працею, але й значними здобутками. У вітальному слові Микола Степанович зазначив: «Це свято – данина важкій, напруженій праці хліборобів, спеціалістів і керівників, які в погожі дні і в негоду виходять у поле із заповітною мрією, щоб земля віддячила за турботливе ставлення до неї високими врожаями, щоб села ставали заможнішими, а Україна – багатою і сильною. У Шепетівській районній раді поточного скликання майже 60 відсотків депутатського корпусу складають працівники агропромислового комплексу, які своїм професійним ставленням до праці, активною депутатською та громадською діяльністю роблять усе можливе щоб сільське господарство розвивалось, нарощувало обсяги виробництва, забезпечувало роботою трудівників села». Микола Степанович побажав працівникам та ветеранам сільського господарства подальших успіхів у нелегкій хліборобській праці, міцного здоров»я, людського щастя та вручив грамоти і цінні подарунки працівникам агропромислового комплексу району.

14.11.2013р.Делегація від району взяла участь в обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства

13 листопада поточного року голова районної ради Микола Ковальчук, заступник голови районної ради Петро Дзяворук взяли участь в делегації від району в обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. За результатами роботи сільськогосподарських підприємств поточного року Шепетівські аграрії зайняли перше місце другої підгрупи районів області. Представникам району було вручено диплом обласної державної адміністрації.

13.11.2013р.Виїзд робочої групи в Коськівську сільську раду для надання практичної та методичної допомоги

12 листопада заступник голови районної ради Петро Дзяворук взяв участь в складі робочої групи районної ради та райдержадміністрації в наданні практичної та методичної допомоги у здійсненні делегованих повноважень в Коськівській сільській раді. Робочою групою було також перевірено санітарний стан підвідомчої території, функціонування закладів соціальної сфери Коськівської сільської ради.

12.11.2013р.Відбулось засідання постійної комісії районної ради

11 листопада 2013р. об 11.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об»єктами спільної
власності територіальних громад району під головуванням голови комісії С.Портного.
В роботі постійної комісії взяли участь голова районної ради М.Ковальчук, заступник голови районної ради П.Дзяворук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради М.Капелюх, начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об»єктами спільної власності територіальних громад району П.Шидей, юрисконсульт управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Грабельніков.
Постійною комісією з питань управління об»єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури
та будівництва розглянуто питання відносно передачі приміщеннь Цмівської ЗОШ І-ІІступенів та Лотівської ЗОШ І ступеня в комунальну власність Михайлюцької та Лотівської сільських рад, про передачу у комунальну власність Грицівської селищної ради приміщень Грицівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Грицівської школи сприяння здоров»я і питання надання дозволу управлінню освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації на передачу в оренду приміщень.

11.11.2013р.Відбулось засідання постійної комісії районної ради

08 листопада 2013р. о 10.00 годині в кабінеті заступника голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів під головуванням заступника голови комісії М.Ганаби.
В роботі постійної комісії взяв участь заступник голови районної П.Дзяворук, в.о.начальника управління фінансів райдержадміністрації Л.Ворсовська, начальник Шепетівського управління державної казначейської служби України О.Савицька, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації А.Мазур, працівники виконавчого апарату райради .
Постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів розглянуто щодо внесення змін до районного бюджету в листопаді 2013 року на суму дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів, на виплату допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу , на суму субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім»ям з дітьми, малозабезпеченим сім»ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям та проведення уточнень кошторисних призначень по управлінню соціального захисту населення в листопаді поточного року та інші питання.

08.11.2013р.Привітали працівників соціальної сфери

1 листопада 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в урочистостях з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери, що відбулися в залі засідань районної ради.
Голова районної ради Микола Ковальчук, звертаючись до присутніх, наголосив на тому, що день працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов»язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Він подякував усім за сумлінну працю та побажав міцного здоров»я, добробуту, злагоди і подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.
За сумлінне виконання службових обов»язків, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята кращим працівникам соціальної сфери голова районної ради Микола Ковальчук вручив Почесні грамоти районної ради.

01.11.2013р.Семінар з розвитку сільських територій

25 жовтня 2013 року на базі Подільського державного аграрно – технічного університету у місті Кам»янець-Подільському проведено семінар-навчання з питань розвитку сільських територій для селищних, сільських голів Хмельницької області.
Від Шепетівського району участь в семінарі прийняли селищний і переважна більшість сільських голів та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
Семінар підготовлений і проведений викладачами Подільського державного аграрно-технічного університету із залученням фахівців районних державних адміністрацій та районних рад.
На семінарі проаналізовано сучасний стан економіки та соціальної сфери на селі, роль і місце служби дорадництва у комплексному розвитку сільських територій.
Детально розглянуто питання про порядок створення сільських обслуговуючих кооперативів, їх роль у виробництві, переробці та реалізації сільськогосподарської продукції, впливі на зайнятість населення та розвиток соціальної сфери.
Фахівцями управління Держземагенства доведено до відома учасників семінару останні зміни в земельному законодавстві України, надано ряд практичних рекомендацій щодо вирішення проблемних земельних питань і спорів.
Значна увага організаторами семінару була приділена питанням формування, наповнення та використання сільських, селищного бюджетів та взаємовідносини місцевих бюджетів з Державним бюджетом України у поточному році.
Актуальними були питання щодо залучення вітчизняних та зарубіжних інвестицій у розвиток сільських територій та роль в цьому селищних, сільських рад.
Цікавою для учасників семінару була інформація про розвиток сільського зеленого туризму, позитивні приклади із цієї роботи та її перспективи у майбутньому.
Учасникам семінару вручено відповідні методичні рекомендації та літературу з метою використання їх у практичній роботі.

28.10.2013р.Відбулася двадцять перша сесія Шепетівської районної ради VІ скликання

15 жовтня 2013 року відбулася двадцять перша сесія районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради Миколи Ковальчука.
У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, депутати Хмельницької обласної ради Дячук Микола Миколайович, Волянський Володимир Васильович, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації, а також запрошені селищний, сільські голови.
Голова районної ради Микола Ковальчук відкрив 21 сесію районної ради.
Далі депутати затвердили порядок денний сесії районної ради, до якого було включено питання щодо обрання заступника голови районної ради .
Голова районної ради Микола Ковальчук представив на розгляд районної ради кандидатуру Дзяворука Петра Францовича начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації для обрання на посаду заступника голови районної ради. Кандидатура Дзяворука П.Ф. була обговорена усіма постійними комісіями та президією районної ради. Кандидату на посаду заступника голови районної ради Дзяворуку П.Ф. було надано право виступити. За своїми баченнями щодо даної кандидатури виступили депутати Адамець І.К., Бабій К.В., Крупник В.О., Черняхівський І.П., Пономарьов С.О., Трофімчук П.П.
Після перерви було надано слово голові лічильної комісії Гордійчуку Миколі Михайловичу, який зачитав протокол №1 про встановлення форми бюлетня та затвердження порядку таємного голосування, який було підтримано .
Голова лічильної комісії ще раз довів до відома депутатів порядок проведення таємного голосування та відбулася процедура голосування.
Після проведення таємного голосування було знову надано слово голові лічильної комісії Гордійчуку Миколі Михайловичу, який оголосив протокол №2 засідання лічильної комісії про результати таємного голосування по обранню заступника голови районної ради.
За підсумками таємного голосування, в якому взяли участь 40 депутатів зі 46 загального складу ради, 40 депутатів підтримали кандидатуру Дзяворука Петра Францовича на посаду заступника голови районної ради.
Голова районної ради Микола Ковальчук від себе особисто, від депутатського корпусу привітав Дзяворука Петра Францовича з обранням на посаду заступника голови районної ради.
Відповідно до регламенту заступник голови районної ради Дзяворук Петро Францович на пленарному засіданні сесії склав Присягу і підписав її текст.
Далі сесія районної ради продовжила роботу, в ході якої були прийняті відповідні рішення.


Відбулося засідання президії районної ради

15 жовтня о 10.00 відбулося засідання президії районної ради. Провів засідання президії голова районної ради Микола Ковальчук. Голова районної ради довів до відома депутатів районної ради - членів президії перелік питань, що виноситься на розгляд пленарного засідання двадцять першої сесії районної ради, який складається з 27 питань .
Серед яких є питання щодо обрання заступника голови Шепетівської районної ради, внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, зміни найменування окремих загальноосвітніх шкіл району на навчально-виховні комплекси, відносно затвердження Методики розрахунку та розподілу орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району та інші.
Членами президії був проаналізований порядок денний двадцять першої сесії районної ради і підтримана пропозиція відносно включення зазначених питань до порядку денного пленарного засідання.
У засіданні президії також взяв участь голова адміністрації Іван Адамець, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Хоронжук, заступник голови адміністрації Юрій Лінник, члени президії, окремі керівники бюджетних установ району, структурних підрозділів адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

15.10.2013р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради

11.10.2013р. о 11.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів під головуванням заступника голови комісії М.Ганаби.
В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., голова райдержадміністрації Адамець І.К., в.о.начальника управління фінансів райдержадміністрації Ворсовська Л.Є., начальник Шепетівського управління державної казначейської служби України Савицька О.Є., працівники виконавчого апарату райради .
Постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів розглянуто наступні питання: про обрання заступника голови районної ради; звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року; про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік; про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування; про встановлення надбавки за вислугу років; про внесення доповнень до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року №11 «Про Положення про матеріальне стимулювання працівників виконавчого апарату та групи по технічному обслуговуванню адміністративного будинку Шепетівської районної ради»; про видачу грошової винагороди за сумлінну безперервну працю в органах місцевого самоврядування та надано погодження на надання благодійної допомоги.
Проаналізувавши проекти рішень, члени комісії рекомендували внести їх на розгляд двадцять першої сесії районної ради. Узгодження проектів рішень пройде на засіданні президії районної ради.

10.10.2013р. о 11.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об»єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва під головуванням голови постійної комісії Портного С.П.
В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., перший заступник голови райдержадміністрації Хоронжук О.І., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., завідувач Комунального підприємства «Міжлікарняна аптека №178» Корчевська І.Б., головний лікар Шепетівської ЦРЛ Поліщук В.М., Грицівський селищний голова Тіфенбах Л.В., директор Грицівського центру соціальної реабілітації дітей- інвалідів Дубина В.Р., директор ДЮСШ «Колос» Гнатюк В.М., директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тихончук Л.П., працівники виконавчого апарату райради.
Постійною комісією районної ради з питань управління об»єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва розглянуто питання щодо обрання заступника голови районної ради; затвердження Методики розрахунку та розподілу орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району; про внесення змін до Типового договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району, затвердженого рішенням районної ради від 19 липня 2013 року № 18/20-2013; про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Шепетівського району загальноосвітньої школи на 834 учні смт. Гриців Шепетівського району Хмельницької області; про затвердження Статуту Комунального підприємства Міжлікарняна аптека № 178 в новій редакції; про затвердження Передавального акта Лотівської загальноосвітньої школи І ступеня та Передавального акта Цмівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня; про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договорів оренди приміщень; Шепетівському районному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на передачу в оренду частини приміщення; Шепетівському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на списання автомобіля.
Проаналізувавши проекти рішень, члени комісії рекомендували внести їх на розгляд двадцятої сесії районної ради. Питання про включення до переліку об»єктів , що належать до спільної власності територіальних громад району, приміщення дитячо-юнацької спортивної школи товариства «Колос» , було запропоновано доопрацювати .
Узгодження проектів рішень пройде на засіданні президії районної ради, яке відбудеться перед початком роботи пленарного засідання районної ради 15 жовтня поточного року.

10.10.2013р. о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань АПК, екології, земле, лісо, водокористування та з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв»язку, підприємництва та торгівлі під головуванням Кляпа І.І.. В роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., заступник голови райдержадміністрації Дейнега В.В., начальник Шепетівського управління міжрайонного управління водного господарства Хацаюк Ю.П., начальник ВДАЇ Шепетівськог МВ УМВСУ Бук О.Я, працівники виконавчого апарату райради та працівники райдержадміністрації.
На спільному засіданні розглянуто питання про обрання заступника голови районної ради, заслухано звіти про виконання Програми покращення технічного стану внутрігосподарських меліоративних систем та підвищення ефективності їх використання у Шепетівському районі Хмельницької області на 2007-2012 роки ; про виконання Програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Шепетівського району на період 2008-2012 роки.
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

10.10.2013р. об 09.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань науки, освіти, культури під головуванням Дзяворука П.Ф. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Галімська В.В., працівники виконавчого апарату райради.
Постійною комісією з питань науки, освіти, культури розглянуто звіт про виконання Програми поліпшення кінообслуговування населення Шепетівського району на 2008-2012 роки; звернення районної державної адміністрації щодо реорганізації Орлинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Орлинецьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів; щодо зміни найменування окремих загальноосвітніх шкіл району на навчально – виховні комплекси «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» та затвердження їх Статутів у новій редакції.
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на пленарне засідання сесії районної ради.

09.10.2013р. о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров»я, материнства та дитинства під головуванням Іващенко Т.М. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови райдержадміністрації Лінник Ю.В., головний лікар ЦПМСД Гром М.М., заступник головного лікаря Шепетівської ЦРЛ з економічних питань Фещина Л.А., працівники виконавчого апарату райради.
Постійною комісією районної ради з питань охорони здоров»я, материнства та дитинства розглянуто питання щодо обрання заступника голови районної ради ; про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних одиниць Комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги».
Постійною комісією районної ради з питань охорони здоров»я, материнства та дитинства запропоновано ЦПМСД питання про внесення змін до структури та загальної чисельності штатних одиниць Комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» доопрацювати і з відповідними змінами та доповненнями винести на розгляд президії районної ради.

08.10.2013р. о 11.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту та з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів під головуванням Черняхівського І.П.. В роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови райдержадміністрації Лінник Ю.В., директор Центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Романець Л.Я., працівники виконавчого апарату райради.
Постійними комісіями районної ради з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту та з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів під розглянуто питання обрання заступника голови районної ради; Програму подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Шепетівському районі на 2013-2017 роки.
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на пленарне засідання сесії районної ради.

08.10.2013р. о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв»язків із політичними партіями, об»єднаннями громадян та засобами масової інформації під головуванням Гордійчука М.М. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дзяворук П.Ф., працівники виконавчого апарату райради.
Постійною комісією з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв»язків із політичними партіями, об»єднаннями громадян та засобами масової розглянуто питання про обрання заступника голови Шепетівської районної ради; про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування; про внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року №4 «Про обрання голів та членів постійних комісій Шепетівської районної ради» із змінами; про внесення доповнень до рішення районної ради від 10.12.2010 року №5 «Про утворення президії Шепетівської районної ради та затвердження Положення про президію» ; про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21 липня 1998 року № 20 «Про комісію районної ради з питань поновлення прав реабілітованих» із послідуючими змінами та доповненнями»; про внесення доповнень до рішення районної ради від 20 липня 2012 року №17/14-2012 «Про проведення районного конкурсу «Краща сільська, селищна рада».
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на пленарне засідання сесії районної ради.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради взяв участь в районних урочистостях з нагоди Дня працівників освіти

2 жовтня 2013 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників освіти. В районному Будинку культури зібралися педагогічні колективи всіх шкіл району. Присутніх також привітали голова райдержадміністрації І.Адамець, заступник голови РДА Ю.Лінник, начальник управління освіти, молоді та спорту П.Дзяворук, помічник народного депутата України М.Гончар, директор благодійного фонду «Зміцнення громад» Т.Василик .

02.10.2013р.Керуючий справами виконавчого апарату районної ради взяв участь в інформаційно-методичному семінарі з питань розроблення проектів та програм

26 вересня 2013 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в інформаційно-методичному семінарі з питань розроблення проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, що відбувся в м.Хмельницький в малому залі Будинку рад.

26.09.2013р.Керуючий справами виконавчого апарату районної ради взяв участь в виїзному розширеному засіданні громадської ради при управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

19 вересня поточного року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в виїзному розширеному засіданні громадської ради при управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
В засідання також взяли участь голова райдержадміністрації Іван Адамець, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Петро Дзяворук, селищний, сільські голови, головний лікар району Валентин Поліщук, головний санітарний лікар А.Нечипорук, заступник начальника МВВС П.Сиворакшин.
Учасники заходу відвідали дошкільні й навчальні заклади Шепетівщини, а саме Судилківський дитячий садок, Судилківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великомедведівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Городнявський дитячий садок, Городнявський НВК, Михайлюцький дошкільний навчальний заклад та ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У Михайлюцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів були підбиті підсумки роботи громадської ради.

19.09.2013р.Участь в заходах з нагоди Дня рятівника

17 вересня 2013 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в заходах з нагоди відзначення Дня рятівника, що відбулися в Державній пожежно-рятувальній частині 21 .
Микола Капелюх від імені голови районної ради Миколи Ковальчука привітав рятівників з нагоди професійного свята та побажав їм «життєвих гараздів та якомога менше тривожних викликів».

17.09.2013р.Участь в заходах з нагоди Дня працівника лісу

13 вересня 2013 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в заходах з нагоди відзначення Дня працівника лісу, що відбулися в Шепетівському лісокомунальному підприємстві .
Микола Капелюх від імені голови районної ради Миколи Ковальчука вручив кращим працівникам лісогосподарського комплексу грамоти .

13.09.2013р.Відбулася 29 виставка-ярмарок «Агро-Поділля-2013»

07 вересня 2013 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в складі районної делегації на виставці - ярмарку «Агро-Поділля-2013» на базі ВАТ «Хмельницькголовплемпідприємства».
На виставці – ярмарку були широко представлені надбання з досвіду роботи харчової та переробної промисловості, галузей скотарства, свинарства, птахівництва, бджільництва, науково-методичні доробки навчальних закладів області. Шепетівщину на виставці-ярмарку презентували експозиції знаних в регіоні підприємств.
Особливістю свята цього року був аукціон з продажу елітних порід сільськогосподарських тварин.

07.09.2013р.Визначено переможців районного конкурсу "Краща сільська, селищна рада" за 2013 рік

30 серпня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні конкурсної комісії по підведенню підсумків та визначенню переможців районного конкурсу "Краща сільська, селищна рада" за 2013 рік.
В засіданні конкурсної комісії взяв також участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, члени комісії та працівники виконавчого апарату районної ради.
По результатах проведення оцінки роботи кожної сільської, селищної ради по запропонованим членам комісії критеріям, після їх узагальнення, найбільшу кількість балів в І категорії ( до 1000 мешканців) набрала Лотівська сільська рада - 87 балів; в ІІ категорії ( 1000 і більше мешканців) - Михайлюцька сільська рада, 102 бали.
Після проведеного голосування членами комісії відносно визначення переможців районного конкурсу "Краща сільська, селищна рада" за 2013 рік по двом запропонованим категоріям, в І категорії кращою визначена Лотівська сільська рада, в ІІ категорії - Михайлюцька сільська рада.
По результатах проведеного конкурсу видано спільне розпорядження голови районної ради та голови райдержадміністрації "Про визначення переможців районного конкурсу "Краща сільська, селищна рада" № 19/279/2013-рс від 30.08.2013 р. та подано на розгляд обласної конкурсної комісії матеріали про підведення підсумків районного конкурсу та спільне розпорядження голови районної ради та райдержадміністрації "Про визначення переможців районного конкурсу "Краща сільська, селищна рада".

30.08.2013р.Голова ради Микола Ковальчук взяв участь в колегії районної державної адміністрації

29 серпня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в колегії районної державної адміністрації, що відбулася під головуванням голови районної державної адміністрації Івана Адамця.
На засіданні було проаналізовано стан виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року, готовність закладів охорони здоров"я, освіти та соціального захисту населення району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року та хід виконання Закону України"Про адміністративні послуги".

29.08.2013р.Голова ради Микола Ковальчук взяв участь в розширеній колегії педагогічних працівників району

28 серпня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в розширеній колегії педагогічних працівників району.
В розширеній колегії також взяв участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, начальник управління освіти, молоді та спорту Петро Дзяворук, керівники закладів освіти, педагогічні працівники, голови профкомів та батьківських комітетів.
Голова ради під час виступу наголосив , що розвиток освіти є одним із головних в роботі районної ради цього скликання, подякував депутатам – освітянам з плідну роботу на освітянській ниві та по завершенню виступу побажав освітянам: « Енергії та творчої наснаги, впевненості у своїх силах, добра, особистого щастя та благополуччя» і подякував за звитяжну, самовіддану та високопрофесійну освітянську працю.

28.08.2013р.Голова ради Микола Ковальчук взяв участь в виїзному засіданні колегії Хмельницької облдержадміністрації

27 серпня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в виїзному засіданні колегії облдержадміністрації, що відбулася на базі м. Шепетівки та Шепетівського району. Перед початком засідання колегії голова облдержадміністрації Василь Ядуха ознайомився із станом підготовки освітніх закладів району до початку нового навчального року та до роботи у осінньо-зимовий період. Разом із головою районної ради Миколою Ковальчуком та головою райдержадміністрації Іваном Адамцем голова облдержадміністрації Василь Ядуха побував у Ленковецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та дошкільному закладі, де оглянули приміщення школи та садочка, поспілкувались з керівниками закладів, педагогічними працівниками, батьками.
На завершення візиту голова облдержадміністрації вручив для Ленковецької загальноосвітньої школи сертифікати на 5 нових класних дощок, а для Ленковецького дошкільного закладу - сертифікат на морозильну камеру. Голова районної ради Микола Ковальчук та голова райдержадміністрації Іван Адамець – вручили сертифікати на нові меблі.
В ході засідання колегії, яке відбулось у залі засідань Шепетівського міськвиконкому, було глибоко проаналізовано хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.04.2013 № 125/2013-р “Про підсумки проходження опалювального сезону 2012/2013 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року”, стан підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти області до нового навчального року та виконавську дисципліну обласній державній адміністрації у ІІ кварталі 2013 року.

27.08.2013р.Обласні урочистості до 22-ої річниці Незалежності України

23 серпня 2013 року делегація від району на чолі з головою районної ради Миколою Ковальчуком та головою райдержадміністрації Іваном Адамцем взяла участь у обласних заходах з нагоди Дня Державного Прапора та 22-ї річниці незалежності України.
В рамках заходів відбулось урочисте відкрито оновленої обласної Дошки Пошани «Кращі люди Хмельниччини», яка вмістила світлини п`ятдесяти семи кращих представників різних професій та шести трудових колективів.
Після цього керівництво області оглянуло виставкове містечко «Землі подільської багатство і краса – тобі, Україно!», інших виставок, що працювали на майдані Незалежності.
По завершенні в обласному музично-драматичному театрі ім.М.Старицького відбулися урочисті збори з нагоди 22-ї річниці незалежності України.

23.08.2013р.Районні урочистості з нагоди 22-ої річниці Незалежності України

22 серпня 2013 року відбулися урочисті збори з нагоди 22 річниці Незалежності України в районному будинку культури. Присутніх у залі, привітали голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк .
У своєму виступі Микола Ковальчук напередодні головного загальнонаціонального свята нашої держави побажав жителям району і міста, шановним гостям міцного здоров’я, радості та родинного добробуту, гармонії та щедрої долі, творчої праці і нових звершень в ім’я процвітання нашої незалежної держави та Шепетівського краю.
Під час урочистих зборів голова районної ради Микола Ковальчук та голова райдержадміністрації Іван Адамець вручили жителям району грамоти та подяки обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації.

22.08.2013р.Відкрито районну Дошку Пошани «Кращі люди Шепетівського району»

Дошка пошани вмістила світлини двадцяти чотирьох кращих виробничників, представників інтелігенції, громадських організацій та чотирьох трудових колективів району.
«За доброю традицією напередодні найголовнішого державного свята – Дня Незалежності України ми віддаємо шану кращим трудовим колективам, працівникам промисловості, сільського господарства, освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери, сфери обслуговування, заносячи їх на Дошку Пошани «Кращі люди Шепетівського району».
«Саме вони своєю напруженою та самовідданою працею зміцнюють незалежність нашої країни, покращують добробут і достаток її жителів, допомагають у розбудові і становленні України, як сучасної цивілізованої, європейської держави.
Ми заносимо на Дошку Пошани кращих людей Шепетівського краю, серед яких завжди були представники місцевого самоврядування та депутатського корпусу.
І сьогодні честі бути занесеним на районну Дошку Пошани висловлено депутату обласної ради Мовсісяну Враму Македоновичу, трудовому колективу, який очолює депутат районної ради Кляп Іван Іванович, депутату районної ради Любашевській Раїсі Олексіївнї, Хролинському сільському голові Ковальчук Галині Василівні, секретарю Вербовецької сільської ради Хацаюк Ользі Володимирівні, колективу Грицівської селищної ради ради, який очолює селищний голова Тіфенбах Людмила Василівна, депутатам сільських рад: Кузьомко Ірині Миколаївні – депутату Хролинської сільської ради, Первак Руслану Миколайовичу – депутату Михайлюцької сільської ради.
Це висока оцінка роботи працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад різних рівнів, у вирішенні актуальних питань економічного, культурного та духовного розвитку регіону» - зазначив під час свого виступу голова районної ради Микола Ковальчук.
Голова районної ради Микола Ковальчук разом з головою районної державної адміністрації Іваном Адамцем, вручили дипломи та цінні подарунки кращим людям Шепетівського району.

22.08.2013р.Голова ради взяв участь в нараді з питань енергетики та енергозбереження, транспорту, зв»язку, дорожнього господарства та розвитку туризму

16 серпня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в нараді з питань енергетики та енергозбереження, транспорту, зв»язку, дорожнього господарства та розвитку туризму, що відбулася в залі засідань районної ради за участю начальника управління інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Володимира Вербановського.
В нараді також взяв участь голова райдержадміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, спеціалісти управління інфраструктури та туризму ОДА, селищний, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.
На нараді було проаналізовано стан виконання програм підвищення енергоефективності району, розвитку транспортної інфраструктури, виконання регіональних стратегій і програм розвитку туризму.

16.08.2013р.Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в розширеному засіданні колегії ОДА

Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося 23 липня у сесійному залі Будинку рад.
На колегії проаналізували підсумки соціально-економічного розвитку області, розглянули питання відносно залучення інвестицій в економіку Білогірського району.Голова ради Микола Ковальчук взяв участь в відзначенні 1025-річчя Хрещення Київської Русі

22 липня 2013 року в районному будинку культури голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в заходах з нагоди відзначенні 1025-річчя Хрещення Київської Русі.
Участь в заходах взяв також голова райдержадміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, Преосвященний єпископ Шепетівський і Славутський Діонісій, працівники виконавчого апарату районної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, представники засобів масової інформації, духовенство конфесій, що діють на території Шепетівщини.
Від імені районної ради Микола Ковальчук привітав усіх зі святом та вручив грамоти священнослужителям.

22.07.2013р.Голова ради взяв участь в нараді-семінарі з селищним, сільськими головами

19 липня 2013 року після пленарного засідання двадцятої сесії районної ради голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в нараді-семінарі з селищним, сільськими головами.
В нараді також взяв участь голова райдержадміністрації Іван Адамець, керівники структурних підрозділів районної ради та райдержадміністрації. На нараді-семінарі було наголошено на необхідності виконання дохідної частини сільських, селищного бюджетів, обговорено окремі недоліки у роботі сільських, селищної рад щодо надходжень орендної плати від юридичних та фізичних осіб за користування земельними ділянками та інші нагальні питання.

19.07.2013р.Відбулася двадцята сесія Шепетівської районної ради VІ скликання

19 липня 2013 року відбулася двадцята сесія районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради Миколи Ковальчука.
У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації, а також запрошені селищний, сільські голови.
Депутатами були розглянуті наступні питання:
1. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
3-4. Про Угоду між Шепетівськими районною та міською радами.
5. Про хід виконання Програми забезпечення житлом медичних працівників, що обслуговують сільське населення Шепетівського району на 2010-2012 роки.
6. Про хід виконання районної Програми зайнятості населення на 2012 рік.
7. По затвердження Програми зайнятості населення Шепетівського району до 2017 року.
8. Про Програму розвитку сільських територій Шепетівського району на 2013-2018 роки.
9. Про затвердження районної Комплексної програми розвитку галузі культури Шепетівського району на період 2013-2017 років.
10. Про Програму розвитку Центру надання адміністративних послуг при Шепетівській районній державній адміністрації у 2013-2015 роках.
11. Про програму надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Шепетівського району для амбулаторного лікування на базі КЗ «Шепетівський Центр первинної медико – санітарної допомоги».
12. Про інформацію Шепетівського міжрайонного прокурора про стан законності, боротьби із злочинністю на території Шепетівського району та результати діяльності прокуратури за перше півріччя 2013 року.
13. Про звернення районної державної адміністрації про припинення діяльності Лотівської загальноосвітньої школи І ступеня.
14. Про звернення районної державної адміністрації про припинення діяльності Цмівської загальноосвітньої школи І ступеня.
15. Звіти керівників об»єктів спільній власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району про підсумки роботи за 2012 рік (КП «Міжлікарняна аптека №178», КП «Аптека №31» смт.Гриців).
16. Про Угоду між Шепетівською районною радою та комунальним підприємством «Міжлікарняна аптека №178».
17. Про затвердження Порядку списання об»єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району.
18. Про затвердження Типового договору оренди індивідуально визначеного ( нерухомого або іншого) майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району.
19. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району в комунальну власність Грицівської селищної ради.
20. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду приміщень.
21. Про затвердження актів передачі-приймання майна спільної власності територіальних громад району на баланс КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».
22. Про виконання плану роботи Шепетівської районної ради на І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2013 року.
23. Про внесення доповнень до регламенту Шепетівської районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 10 грудня 2010 року №1 із послідуючими змінами та доповненнями.

19.07.2013р.Відбулося засідання президії районної ради

19 липня 2013 року о 10.00 годині відбулося засідання президії районної ради. Провів засідання президії голова районної ради Микола Ковальчук.
У засідання президії взяли участь голова адміністрації Іван Адамець, заступник голови адміністрації Юрій Лінник, члени президії, окремі керівники бюджетних установ району, структурних підрозділів адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

19.07.2013р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради17.07.2013р. о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів під головуванням секретаря комісії С.Пономарьова.
В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови райдержадміністрації Хоронжук О.І., начальник управління фінансів райдержадміністрації Сорока Л.П., працівники виконавчого апарату райради .
Постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів розглянуто наступні питання: звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року; про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік; Угоду між Шепетівськими районною та міською радами; та Угоди між Шепетівською районною радою та комунальним підприємством «Міжлікарняна аптека №178».
Проаналізувавши проекти рішень, члени комісії рекомендували внести їх на розгляд двадцятої сесії районної ради. Узгодження проектів рішень пройде на засіданні президії районної ради.

16.07.2013р. о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань управління об»єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва під головуванням Портного С.П.
В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., головний лікар КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гром М.М., завідувач Комунального підприємства «Міжлікарняна аптека №178» Корчевська І.Б., завідувач Комунального підприємства «Аптека № 31» смт.Гриців Хоміч Г.А., працівники виконавчого апарату райради та райдержадміністрації.
Постійною комісією управління об»єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва заслухано звіти керівників об»єктів спільній власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району про підсумки роботи за 2012 рік, а саме завідувача КП «Міжлікарняна аптека №178» Корчевської І.Б, завідувача КП «Аптека №31» смт.Гриців Хоміч Г.А.), розглянуто питання щодо затвердження Порядку списання об»єктів спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району; про затвердження Типового договору оренди індивідуально визначеного майна ( нерухомого або іншого), що належить до спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району; про передачу майна із спільної власності територіальних громад селища, сіл Шепетівського району в комунальну власність Грицівської селищної ради; щодо надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду приміщень; відносно затвердження актів передачі-приймання майна спільної власності територіальних громад району на баланс КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».
Проаналізувавши проекти рішень, члени комісії рекомендували внести їх на розгляд двадцятої сесії районної ради.
Узгодження проектів рішень пройде на засіданні президії районної ради, яке відбудеться перед початком роботи пленарного засідання районної ради 19 липня поточного року.

12.07.2013р. о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров»я, материнства та дитинства під головуванням Іващенко Т.М. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., головний лікар Шепетівської центральної районної лікарні Поліщук В.М., головний лікар КЗ «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гром М.М., працівники виконавчого апарату райради.
Постійною комісією з питань охорони здоров»я, материнства та дитинства розглянуто питання про хід виконання Програми забезпечення житлом медичних працівників, що обслуговують сільське населення Шепетівського району на 2010-2012 роки ; програму надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Шепетівського району для амбулаторного лікування на базі КЗ «Шепетівський Центр первинної медико – санітарної допомоги».
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.
Питання про внесення змін до рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 18/1/-2013 «Про затвердження структури Комунального закладу «Шепетівський Центр первиної медико-санітарної допомоги» та про структуру Шепетівської центральної районної лікарні постійною комісією з питань охорони здоров»я, материнства та дитинства запропоновано зняти з розгляду та рекомендовано районній державній адміністрації з керівниками закладів охорони здоров»я доопрацювати.
12.07.2013р. об 11.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань науки, освіти, культури під головуванням Дзяворука П.Ф. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., начальник відділу культури райдержадміністрації Богурська Л.М., Михайлюцький сільський голова Книш В.С., Лотівський сільський голова Павлюк О.О., працівники виконавчого апарату райради. Постійною комісією з питань науки, освіти, культури розглянуто районну Комплексну програму розвитку галузі культура Шепетівського району на період 2013-2017 років; звернення районної державної адміністрації про припинення діяльності Лотівської загальноосвітньої школи І ступеня та Цмівської загальноосвітньої школи І ступеня.
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на пленарне засідання сесії районної ради.

11.07.2013р. о 10.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв»язків із політичними партіями, об»єднаннями громадян та засобами масової інформації під головуванням Гордійчука М.М. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., працівники виконавчого апарату райради.
Постійною комісією з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв»язків із політичними партіями, об»єднаннями громадян та засобами масової розглянуто інформацію Шепетівського міжрайонного прокурора про стан законності, боротьби із злочинністю на території Шепетівського району та результати діяльності прокуратури за перше півріччя 2013 року та інформацію начальника Шепетівського МВ УМВС України у Хмельницькій області про стан законності , боротьби із злочинністю,охорони громадського порядку на території Шепетівського району та результати діяльності відділу за перше півріччя 2013 року. Також заслухано питання щодо виконання плану роботи Шепетівської районної ради за І півріччя 2013 року та затвердження плану роботи Шепетівської районної ради на ІІ півріччя 2013 року та про внесення змін та доповнень до регламенту Шепетівської районної ради.
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на пленарне засідання сесії районної ради.

11.07.2013р. об 11.00 годині в кабінеті голови районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв»язку, підприємництва та торгівлі під головуванням Лемешука В.М. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.
На спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань соціального розвитку населених пунктів, праці, зайнятості, соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту, зв»язку, підприємництва та торгівлі було розглянуто наступні питання: про хід виконання районної Програми зайнятості населення на 2012 рік; щодо затвердження Програми зайнятості населення Шепетівського району до 2017 року ; розглянуто Програму розвитку сільських територій Шепетівського району на 2013-2018 роки; районну Комплексну програму розвитку галузі культури Шепетівського району на період 2013-2017 років; Програму розвитку Центру надання адміністративних послуг при Шепетівській районній державній адміністрації у 2013-2015 роках.
За результатами розгляду питань було прийнято відповідні рішення, щодо винесення зазначених питань на пленарне засідання сесії районної ради.
Голова ради взяв участь в засіданні правління Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

05 липня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у розширеному засіданні Правління Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, яке відбулося у сесійній залі Будинку рад м.Хмельницький під головуванням керівника Асоціації Миколи Фурсенка і за участю голови обласної ради Миколи Дерикота. У ньому також взяли участь представники сільських общин та місцевого самоврядування різних регіонів України.
В ході засідання Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад проаналізовано очікувані результати від проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зосереджено увагу на повноваженнях органів місцевої влади, необхідних для результативного управління територіями, аби сільські та селищні громади стали самодостатніми, а органи місцевого самоврядування здатними забезпечити сталий економічний розвиток цих територій заради головної мети – покращення якості життя людей.
З доповідями про основні завдання реформи місцевого самоврядування та адміністративно-територіальної реформи також виступили голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Микола Фурсенко та заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення діяльності Ради регіонів Управління правового забезпечення та взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Жанна Чорна.
Під час розширеного засідання було також активно обговорено Концепцію загальнодержавної програми сталого сільського розвитку України на період до 2025 року.
Гостру дискусію у залі викликав розгляд проекту Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».
Важливим кроком на шляху міжнародної співпраці Асоціації стало підписання головою Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Миколою Фурсенком та президентом Конгресу місцевих влад Молдови Тетяною Бадан меморандуму про співробітництво.
Загалом членами Правління розглянуто більше десятка питань порядку денного, з кожного прийнято відповідні рішення, до окремих питань внесено доречні пропозиції.

05.07.2013р.Відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи

21 червня о 11.30 біля Меморіалу Солдатської Слави керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня скорботи та річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.
Також у мітингу-реквіємі взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветерани війни, представники ветеранських організацій, військових частин, громадських організацій, жителі міста та району.
Хвилиною мовчання було вшановано воїнів, які у далекому 1941-му стали на захист рідної Вітчизни, ціною власного життя відстояли мирне життя для нинішніх і прийдешніх поколінь. Покладено корзини та квіти до Меморіалу Слави.

21.06.2013р.Привітали державних службовців

21 червня 2013 року в залі засідань районної ради відбулись урочисті збори з нагоди Дня державної служби, в яких взяв участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх.
В урочистостях також взяли участь голова райдержадміністрації Іван Адамець та голова профспілки державних установ Катерина Колбасовська.
Кращі державні службовці були відзначені грамотами.

21.06.2013р.Урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника

14 червня у актовій залі центральної районної лікарні відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів і медперсонал району з їх професійним святом привітав керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх. В урочистих зборах також взяв участь голова райдержадміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, помічник народного депутата України Сергія Буряка – Микола Гончар.
Від імені районної ради медичні працівники району були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

14.06.2013р.Відбувся тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.07.2011 року № 642 «Про підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» 11 червня 2013 року в залі засідань Шепетівської районної ради було проведено тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання реалізації Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
У семінарі прийняли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування району.
Перед учасниками семінару із тематичним лекціями виступили начальник Управління державної служби Головдержслужби України в області Г.Гоцький та начальинк організаційно-методичного відділу Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Г.Григоришина
Слухачі семінару отримали навчально-методичні, інформаційно-довідкові матеріали та Сертифікат Хмельницького ЦППК про підвищення кваліфікації з питань запобігання та протидії проявам корупції.

11.06.2013р.Розпочалася радісна пора відпочинку в дитячому позашкільному закладі оздоровлення та відпочинку заміського типу «Здоров’я»

7 червня відбулося відкриття Рудня-Новеньського дитячого позашкільного закладу оздоровлення та відпочинку заміського типу «Здоров’я».
Урочисте відкриття табору традиційно розпочалося з підняття дітьми Державного Прапора України, проведення святкової лінійки та концерту.
Привітати дітей з відкриттям першої табірної зміни прибули батьки та гості, серед яких голова районної ради Ковальчук М.С., голова районної державної адміністрації Адамець І.К., депутат Хмельницької обласної ради Мовсісян В.М., помічник народного депутата України Буряка С.В. Гончар М.Є., голова благодійного фонду «Зміцнення громад» Василик Т.П., начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, депутат районної ради Дзяворук П.Ф., депутати районної ради Черняхівський І.П. та Сасюк А.В.
Після урочистого відкриття розпочалися святкові ігри, конкурси, танці, пісні. Одним словом, радісна пора відпочинку в дитячому позашкільному закладі оздоровлення та відпочинку заміського типу «Здоров’я» розпочалась.

07.06.2013р.Відбувся семінар з сільськими головами

07.06.2013 року керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в семінарі з селищним, сільськими головами, що відбувся в залі засідань районної ради .
Микола Капелюх в своєму виступі зупинився на питаннях, що стосуються управління об»єктами комунальної власності сільських, селищної рад; по роботі з кадрами , підписання періодичних видань на друге півріччя 2013 року та проведення обласного семінару по вивченню Закону України «Про основні засади протидії та боротьби з корупцією».

07.06.2013р.Виїзди працівників виконавчого апарату районної ради в сільські ради

Відповідно до плану роботи Шепетівської районної ради на I півріччя 2013 року інформаційно-консультативна група виконавчого апарату районної ради у складі : керуючого справами Капелюха М. П., завідувача юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Бузиля В.В, завідувача загального відділу виконавчого апарату районної ради Білас Н.І., начальника відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Шидея П.В. у травні поточного року здійснила виїзди у Пліщинську, Плесенську, Вовківецьку та Мокіївську сільські ради.
В ході виїздів було вивчено стан справ та надана юридична, методична та практична допомога сільським головам, секретарям сільських рад та працівникам виконавчих комітетів у питаннях планування роботи сільських рад, організації діяльності постійних комісій, забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», «Про основні засади запобігання та протидії корупції», ведення діловодства, організації роботи із заявами , зверненнями громадян та із кадрових питань, щодо утворення та діяльності адміністративних комісій при виконавчих комітетах сільських рад, щодо управління об’єктами комунальної власності , та інших. Працівники виконавчого апарату районної ради в ході виїздів ознайомились також із діяльністю об’єктів соціально-культурної сфери на території зазначених сільських рад.

31.05.2013р.Голова районної ради взяв участь в навчанні із питань євроінтеграції та євроатлантичного співробітництва

30 травня 2013 року голова районної ради Микола Степанович Ковальчук взяв участь у першому етапі навчання посадових осіб місцевого самоврядування Хмельниччини ІІІ-ІV категорій посад із питань євроінтеграції та європейського співробітництва.
Від Шепетівського району в навчанні також взяла участь Грицівський селищний голова Тіфенбах Л.В.

30.05.2013р.Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в розширеному засіданні колегія ОДА

Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося 28 травня у приміщенні Будинку рад.
У ході колегії розглянули питання щодо організації роботи з видачі документів дозвільного характеру за принципом «єдиного вікна» та створення центрів надання адміністративних послуг як інструменту реформування системи надання адміністративних послуг,про хід виконання обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, щодо стану погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в області.

28.05.2013р.Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в колегії районної держаної адміністрації

3 травня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в колегії районної державної адміністрації, що відбулася під головуванням голови районної державної адміністрації Івана Адамця.
На засіданні було проаналізовано стан виконання районного бюджету за І квартал 2013 року, окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Судилківської сільської ради, виконання Закону України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про фізичну культуру і спорт» в частині фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед молоді району.

23.05.2013р.Вшанування медсестер

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри 15 травня в актовій залі Шепетівської ЦРЛ відбулась медична конференція, на якій медичних сестер вітали з професійним святом.
В медичній конференції взяв участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради М.Капелюх . Від імені районної ради М.Капелюх вручив грамоти та цінні подарунки кращим працівника сестринської справи району.

15.05.2013р.Відзначили 68-річницю Великої Перемоги
09 травня 2013 року відбувся мітинг-реквієм та церемонія покладання квітів до меморіалу Солдатської Слави біля Вічного вогню в м.Шепетівка з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Хвилиною мовчання і урочистими залпами вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни.
Квіти до меморіального комплексу та братської могили поклали голова районної ради Микола Ковальчук, голова районної державної адміністрації Іван Адамець, міський голова Сергій Антонюк, фронтовики-визволителі та представники ветеранських організацій міста та району, навчальних закладів, військових частин, громадських організацій, жителі і гості міста.
По завершенню мітингу-реквієму відбувся урочистий марш ветеранів, учасників бойових дій та військовослужбовців міста.

09.05.2013р.Урочисті заходи з нагоди 68-річниці Великої Перемоги

8 травня 2013 року в м. Шепетівці у районному будинку культури відбулись міськрайонні урочисті заходи з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
В заходах взяли участь представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району, помічник народного депутата України Сергія Буряка Микола Гончар, ветерани Великої Вітчизняної війни, військовослужбовці, жителі міста і району.
Від районної ради, від себе особисто голова районної ради Микола Ковальчук привітав Ветеранів Великої Вітчизняної війни з 68-річницею Великої Перемоги. Побажав їм здоров'я, миру, щастя, добра та достатку. Він зазначив, що районна рада, депутатський корпус ставить за мету, щоб життя ветеранів було гідне бойового і трудового подвигу, щоб солдати-переможці не тільки у свята, але й щоденно відчували повагу і турботу усіх, кому вони забезпечили можливість жити і працювати у мирний час.

08.05.2013р.У Грицеві відкрили меморіальну дошку лікарю Миколі Івановичу Гаревському

7 травня, на передодні 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, у смт.Гриців керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх взяв участь в урочистому відкритті меморіальної дошки лікарю-хірургу, підпільнику Миколі Івановичу Гаревському.
У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лінник, голова районної громадської організації «Ветеран Шепетівщини» Олександр Лукашенко, медичні працівники Грицівської лікарні, мешканці села.

07.05.2013р.Нарада з селищним, сільськими головами щодо Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

26 квітня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук провів нараду з селищним, сільськими головами, на якій обговорили проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, зупинилися на завданнях органів влади щодо організації її широкого громадського обговорення в районі. В нараді також взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації.
Як повідомив Микола Степанович, після підготовчого етапу з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування, який розрахований до 2015 року, буде другий етап впровадження – на 2015-2020 роки, який визначатиме напрями, механізми, терміни формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
На нараді розглянуті питання щодо дотримання законодавства при веденні трудових книжок у сільській, селищній радах, питання по охороні довкілля та прибирання території селищної, сільських рад.

26.04.2013р.Відбулося засідання Всеукраїнської Асоціації сільських та селищної рад

26 квітня 2013 року відбулося засідання районного відділення Всеукраїнської Асоціації сільських та селищної рад під головуванням голови Асоціації, Михайлюцького сільського голови Валентина Книша. На засіданні обговорили проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
На засіданні районного відділення Асоціації було утворено робочу групу по внесенню пропозицій до проекту концепції реформування місцевого самоврядування. До складу робочої групи увійшли працівники районної ради, райдержадміністрації, представники депутатського корпусу району, селищний, сільські голови.

26.04.2013р.Відбулася дев’ятнадцята сесія Шепетівської районної ради VІ скликання

26 квітня 2013 року відбулася дев»ятнадцята сесія районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради Миколи Ковальчука. У роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Адамець, депутат обласної ради Мовсісян В.М., працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації, а також запрошені селищний, сільські голови.
Депутатами були розглянуті наступні питання:
1. Офіційне оголошення районної виборчої комісії.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року №4 «Про обрання голів та членів постійних комісій Шепетівської районної ради».
3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 20 липня 2012 року № 17/14-2012 «Про проведення районного конкурсу «Краща сільська, селищна рада».
4. Про районну Програму забезпечення публічності в діяльності Шепетівської районної ради та органів місцевого самоврядування району на 2013 – 2016 роки.
5. Про Програму щодо стимулювання та заохочення за вагомі здобутки в галузі державного будівництва та місцевого самоврядування в Шепетівському районі на 2013-2016 роки.
6. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року.
7. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
8. Про Угоду між Шепетівською районною та Грицівською селищною радами.
9. Про Угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами.
10.Про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2013 бюджетному році.
11. Щорічний звіт голови районної ради.
12.Звіт директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчука Петра Петровича про роботу підприємства за 2012 рік.
13. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району загальноосвітньої школи на 834 учні смт. Гриців Шепетівського району, Хмельницької області.
14. Про внесення змін і доповнень до Програми утримання та охорони об’єктів спільної власності територіальних громад Шепетівського району на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.02.2013 року № 9/18-2013
15.Про виконання рішення районної ради від 09 серпня 2011 року №8 «Про районну Програму приватизації на 2011-2013 роки» із змінами і доповненнями.
16. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 17.07.1992 року №3 «Про перелік об’єктів комунальної власності» із наступними змінами та доповненнями.
17. Про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу в оренду приміщення.
18.Про зміну розміру статутного фонду Комунального підприємства «Міжлікарняна аптека № 178».
19. Про внесення змін і доповнень до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Шепетівського району на період до 2013 року, затвердженої рішенням районної ради від 24 липня 2009 року №5.
20. Про внесення змін до «Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Шепетівському районі на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням районної ради від 07.03.2012 року №12/12- 2012 р.
21.Про актуалізацію проекту районного планування Шепетівського району Хмельницької області.

26.04.2013р.Відбулося засідання президії районної ради

26 квітня 2013 року о 10.00 годині відбулося засідання президії районної ради. Провів засідання президії голова районної ради Микола Ковальчук. У засідання президії взяли участь голова адміністрації Іван Адамець, заступник голови адміністрації Юрій Лінник, члени президії, окремі керівники бюджетних установ району, структурних підрозділів адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

26.04.2013р.Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в колегії районної держаної адміністрації

25 квітня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в колегії районної державної адміністрації, що відбулася під головуванням голови районної державної адміністрації Івана Адамця.
На засіданні було проаналізовано стан перевезень в районі пасажирів автомобільним транспортом загального користування, завершення опалювального сезону 2012/2013 року та виконавську дисципліну в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками І кварталу 2013 року. У засіданні взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, селищний, сільські голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації.
По завершені колегії відбулась нарада з селищним, сільськими головами на якій особливу увагу було приділено питанню проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів.

25.04.2013р.Голова районної ради взяв участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

24 квітня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у весняній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яка була проведена на території Шепетівського лісництва.
У посадці лісових культур також взяли участь голова адміністрації Іван Адамець, заступник голови адміністрації Юрій Лінник, помічник народного депутата України Микола Гончар, директор Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» Володимир Сасюк, керівники організацій , установ району та міста.
Разом із працівниками Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» керівниками було засаджено 0,8га лісу модриною європейською.

24.04.2013р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради

24.04.2013р. о 10.00 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування під головуванням Кляпі І.І. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., працівники виконавчого апарату райради, інженер лісового господарства Шепетівського лісокомунального підприємства С.О.Романчук. Постійною комісією з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування розглянуто щорічний звіт голови районної ради; Звіт директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства Трофімчука Петра Петровича про підсумки роботи підприємства за 2012 рік.
24.04.2013р. об 11.00 годині відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів під головуванням заступника голови комісії М.Д.Ганаби. В роботі постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови райдержадміністрації Лінник Ю.В., в.о. начальника управління фінансів райдержадміністрації Ворсовська Л.Є., начальник Шепетівського управління ДКСУ Савицька О.Є., начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Дмитришин О.В., завідувач КП Міжлікарняна аптека № 178 Карчевська І.Б., працівники виконавчого апарату районної ради. Постійною комісією з питань планування, бюджету та фінансів розглянуто наступні питання: щорічний звіт голови районної ради; Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року; про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік; про угоду між Хмельницькою обласною та Шепетівською районною радами Про угоду між Шепетівською районною та Грицівською селищною радами; Про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2013 бюджетному році; Про зміну розміру статутного фонду комунального підприємства Міжлікарняна аптека № 178.

24.04.2013р.Голова ради взяв участь в засіданні регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Хмельницької області

23 квітня 2013 року , по завершенні колегії ОДА у малому залі Будинку рад голова районної ради Микола Степанович Ковальчук взяв участь у засіданні регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Хмельницької області у малому залі Будинку рад, яке провів голова обласної ради Микола Дерикот. На засіданні ради йшла мова про необхідність роз’яснення суті та основних напрямів концепції реформування місцевого самоврядування, доведення її основних положень до мешканця кожної територіальної громади, проведення широкої громадської дискусії в усіх регіонах країни щодо напрацьованого проекту Концепції з метою забезпечення врахування усіх пропозицій, які будуть висловлені нашими співгромадянами.

23.04.2013р.Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в розширеному засіданні колегія ОДА

Голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося 23 квітня у приміщенні Будинку рад.
На колегії проаналізували підсумки проходження опалювального сезону 2012-2013 року та обговорили організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року, заслухали інформацію директора департаменту агропромислового розвитку ОДА про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в агроформуваннях області у поточному році, поінформували про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.

23.04.2013р.Зустріч з обдарованими дітьми

19.04.2013 в управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулась зустріч голови районної ради Миколи Ковальчука та заступника голови Шепетівської райдержадміністрації Юрія Лінника з обдарованими учнями загальноосвітніх навчальних закладів району. Кульмінаційним моментом зустрічі було вручення щорічної учнівської стипендії районної ради учням призерам та переможцям Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін та конкурсу-захисту МАН.
Учнівська стипендія заснована рішенням районної ради в 2004 році з метою заохочення та стимулювання обдарованих дітей. Визначено 10 стипендій у розмірі 20 відсотків від мінімальної заробітної плати щомісячно. В жовтні 2010 року рішенням районної ради внесені зміни до Положення про учнівські стипендії. Їх кількість збільшено до 20. На цей час розмір однієї учнівської стипендії складає 228 гривень щомісячно. Рішенням районної ради від 22.02.2013 року на виплату учнівських стипендій в 2013 році спрямовано 55340 гривень. На виплату освітянської премії імені Миколи Островського виділено 59080 гривень.
Присутні на зустрічі були приємно вражені цікавими думками, мріями дітей, їх бажанням досягати творчих висот на благо України.

22.04.2013р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради

18 квітня о 10.00 годині відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності , етики, законності та правопорядку, зв"язків із політичними партіями, об"єднаннями громадян та засобами масової інформації під головуванням Гордійчука М.М.. В засіданні постійної комісії взяв участь голова районної ради Ковальчук М.С., працівники виконавчого апарату районної ради. На засіданні постійної комісії були розглянуті питання щодо щорічного звіту голови районної ради, районну програму забезпечення публічності в діяльності Шепетівської районної ради та органів місцевого самоврядування району на 2013-2016 роки; Програму щодо стимулювання та заохочення за вагомі здобутки в галузі державного будівництва та місцевого самоврядування в Шепетівському районі на 2013-2016 роки, внесені зміни і доповнення до рішення районної ради від 20 липня 2012 року № 17/14-2012 "Про проведення районного конкурсу "Краща сільська, селищна рада", внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року №4 "Про обрання голів та членів постійних комісій районної ради".
18 квітня об 11 годині відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань науки, освіти, культури та з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури і спорту. Провів засідання голова постійної комісії питань науки, освіти, культури Дзяворук П.Ф. Депутати розглянули щорічний звіт голови районної ради, внесли зміни і доповнення до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Шепетівського району на період до 2013 року , затвердженої рішенням районної ради від 24 липня 2009 року №5.
18 квітня о 13 годині відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово – комунального господарства, архітектури, будівництва під головуванням Портного С.П. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови РДА Лінник Ю.В., працівники виконавчого аппарату районної ради, Грицівський селищний голова Тіфенбах Л.В., начальник управляння освіти, молоді та спорту Дзяворук П.Ф.

18.04.2013р.Відбулось засідання Консультативно—дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування Хмельниччини

16 квітня 2013 року голова ради Микола Ковальчук взяв участь у засіданні Консультативно—дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування Хмельниччини. Засідання відбулося під головуванням голови обласної ради Миколи Дерикота. Темою засідання Консультативно-дорадчої ради було обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Як повідомив Микола Васильович, основні напрями проведення реформи місцевого самоврядування були представлені на засіданні Ради регіонів, яке проходило під головуванням Президента України Віктора Януковича 21 березня цього року, де Глава держави заявив, що реформа місцевого самоврядування є необхідною для України.
Згідно із рішенням Ради регіонів було рекомендовано органам місцевого самоврядування організувати обговорення проекту концепції реформування місцевого самоврядування серед громад та забезпечити аналіз і узагальнення його результатів, забезпечити проведення широкої інформаційно-роз’яснювальної роботи серед територіальних громад щодо переваг реформованої системи місцевого самоврядування, а також роз’яснення суті та основних напрямів концепції реформування місцевого самоврядування, доведення її основних положень до кожної територіальної громади в регіонах.
Керівник облради сказав, що після підготовчого етапу з обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування, який розрахований до 2015 року, буде другий етап впровадження – на 2015-2020 роки, який визначатиме напрями, механізми, терміни формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

16.04.2013р.Шепетівська ЦРЛ отримала автомобіль швидкої допомоги

03 квітня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук, Президент благодійного фонду Володимира Сторожука «Допомога дітям України» депутат районної ради -Володимир Сторожук, головний лікар Шепетівської ЦРЛ вручили автомобіль швидкої допомоги «Мерседес», наданий благодійним фондом Володимира Сторожука «Допомога дітям України» Шепетівській центральній районній лікарні для обслуговування хворих.

03.04.2013р.Зустріч з активом громадської організації «Ветерани Шепетівщини»

03 квітня 2013 року в залі засідань районної ради відбулася зустріч керівництва Шепетівського району з активом громадської організації «Ветерани Шепетівщини».
В зустрічі взяв участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх , заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, заступник військового комісара Шепетівсько-Полонського ОМВК Дмитро Лєтін, головний лікар ЦПМСД Микола Гром, представники Пенсійного фонду в м.Шепетівка та Шепетівському районі, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації,засоби масової інформації.
Під час зустрічі з ветеранським активом організації було порушено ряд питань щодо пенсійного забезпечення ветеранів війни та праці, соціального та медичного захисту, транспортного обслуговування населення.

03.04.2013р.Голова районної ради взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації

29 березня 2013 року голова районної ради Микола Ковальчук взяв участь в засіданні колегії районної державної адміністрації.
На засіданні було проаналізовано підготовку агроформувань району до проведення комплексу весняно-польових робіт, рівень заробітної плати в районі та шляхи легалізації трудових відносин, виконання окремих делегованих повноважень виконавчим комітетом Городнявської сільської ради, затверджено план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2013 року.
У засіданні взяли участь члени колегії та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, селищний, сільські голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації.
По завершені колегії відбулась нарада з селищним, сільськими головами.

29.03.2013р.Відбулося пленарне засідання 15 сесії обласної ради

28 березня відбулося пленарне засідання п»ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання. Провів сесію голова обласної ради Микола Дерикот. Участь у пленарному засіданні взяв голова районної ради Микола Ковальчук.
Депутати обласної ради розглянули 67 питань порядку денного. Після депутатських запитів і ряду кадрових призначень, обранці розглянули обласну програму відновлення роботи комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» та інші питання порядку денного .

28.03.2013р.Обласна нарада з питань розвитку сільських територій та зайнятості населення

05 березня 2013 року голова районної ради Ковальчук Микола Степанович взяв участь в обласній нараді з питань розвитку сільських територій та зайнятості населення, стратегії проведення весняно-польових робіт, що відбулася в обласній філармонії за участю керівництва обласної ради та обласної державної адміністрації.
В нараді прийняли участь представники районної державної адміністрації та селищний і сільські голови.

05.03.2013р.Відбулась науково - практична конференція

01 березня 2013 року на базі Хмельницького університету управління та права відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародною участю «Формування регіонального лідера: виклики сьогодення».
Від Шепетівського району участь у конференції прийняли керуючий справами виконавчого апарату районної ради М.Капелюх, та Судилківський сільський голова Г.Балінська.

01.03.2013р.Відбулась колегія районної держаної адміністрації

28 лютого голова районної ради Ковальчук Микола Степанович взяв участь в колегії районної державної адміністрації, що відбулася під головуванням Адамця Івана Кириловича – голови районної державної адміністрації .
На засіданні було підбито підсумки соціально-економічного розвитку району за 2012 рік, проаналізовано стан виконання районного бюджету за 2012 рік та стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації за підсумками ІV кварталу 2012 року.
У засіданні взяли участь члени колегії та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, селищний, сільські голови, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації. За результатами засідання були прийняті відповідні розпорядження.
По завершені колегії відбулась нарада з селищним, сільськими головами.

28.02.2013р.Відбулась колегія обласної держаної адміністрації

26 лютого голова районної ради Ковальчук Микола Степанович взяв участь в колегії обласної державної адміністрації. Головував на колегії голова Хмельницької обласної державної адміністрації Ядуха Василь Степанович.
Було розглянуто шість питань порядку денного, а саме звіт про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2012 рік та основні напрями роботи у 2013 році; «Про організацію роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з розгляду звернень громадян у 2012 році та завдань щодо її удосконалення у 2013 році» ; про підготовку оздоровчої кампанії «Літо-2013» ; про стан виконавської дисципліни в облдержадміністрації у четвертому кварталі 2012 року ; схвалення списку осіб, рекомендованих для участі в конкурсному відборі на встановлені обсяги ( квоти) місць прийому до Національної академії державного управління при Президентові України з місцевих органів виконавчої влади області.

26.02.2013р.Відбулось пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання
22 лютого відбулася вісімнадцята сесія районної ради шостого скликання. Провів сесію голова районної ради Микола Ковальчук. У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації І.Адамець, заступники голови районної державної адміністрації, депутат обласної ради В.Волянський, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих установ і організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, селищний та сільські голови.
На сесії депутати розглянули бюджетні питання, цілий ряд питань щодо реформування медичних закладів району, заслухали інформації про хід виконання раніше прийнятих програм, інформацію Шепетівського міжрайпрокурора про стан законності, боротьби із злочинністю на території Шепетівського району та результати діяльності Шепетівської міжрайпрокуратури за 2012 рік, інформацію начальника Шепетівського міського відділу управління МВС України в Хмельницькій області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Шепетівського району та результати діяльності відділу за 2012 рік, затвердили Програму соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2013 рік, цільову соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, Програму утримання та охорони об’єктів спільної власності територіальних громад Шепетівського району на 2013-2016 роки.

22.02.2013р.Відбулося засідання президії районної ради

22 лютого о 10.00 годині відбулося засідання президії районної ради.
Провів засідання президії голова районної ради Микола Ковальчук. У засіданні президії взяли участь голова райдержадміністрації І.Адамець, члени президії, заступник голови районної державної адміністрації Ю.Лінник, керівники окремих бюджетних установ району, структурних підрозділів районної державної адміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради , Пліщинський сільські голова.

22.02.2013р.У селищі Гриців відсвяткували відкриття нової школи

В селищі Гриців відбулася знакова подія- здано в експлуатацію Грицівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.
В урочистому відкритті взяли участь віце-прем»єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова обласної державної адміністрації Василь Ядуха, народний депутат України Сергій Буряк, голова районної ради Микола Ковальчук, голова райдержадміністрації Іван Адамець, інші очільники як області, так і району, керівники підприємств, установ краю, мешканці місцевої громади.
В ході відкриття школи були вручені подарунки, в тому числі шкільний автобус.

21.02.2013р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради

20 лютого о 10.00 годині відбулось спільне засідання двох постійних комісій - з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово – комунального господарства, архітектури, будівництва та з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Іващенко Тетяни Михайлівни, на якому були розглянуті питання щодо подальшого реформування медичних закладів району- про внесення змін до рішення районної ради від 07 грудня 2012 року №13/169-2012 «Про затвердження структури Грицівської районної лікарні», про затвердження структури Комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги», про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги»; розглянута депутатами районна цільова соціальну Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, внесені зміни і доповнення до Контракту з головним лікарем комунального закладу «Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» М.Громом, заслухано питання про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на передачу Комунальному закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс приміщень, про надання дозволу Комунальному закладу«Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу в оренду нежитлових приміщень та про надання дозволу Шепетівській центральній районній лікарні на списання автомобілів. Також розглянуто Програму утримання та охорони об’єктів спільної власності територіальних громад Шепетівського району на 2013-2016 роки, про внесення змін і доповнень до Програми розвитку архівної справи у 2011-2015 роках в Шепетівському районі, затвердженої рішенням районної ради 24.03.2011 року № 11. На розгляд постійної комісії також були винесені питання про затвердження Передавальних актів Дубіївської ЗОШ І ступеню, Білопільської ЗОШ І ступеню, Білопільської ЗОШ І ступеню. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови РДА Лінник Ю.В., працівники виконавчого аппарату районної ради, заступник головного лікаря ЦРЛ з економічних питань Фещина Л.А., районний лікар-фтизіатр Усенко І.С., в.о.Грицівської рай лікарні Бойко Б.Г, головний лікар комунального закладу «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги Гром М.М.
20 лютого об 11 годині відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. Провів засідання заступник голови постійної комісії Ганаба М.Д. В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С., голова районної державної адміністрації Адамець І.К., працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, установ та організацій. Депутати розглянули звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік, проект рішення сесії про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік, Угоду між Шепетівською районною радою та Пліщинською сільською радою, Угоду між Шепетівською міською та районною радами.

20.02.2013р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради

19 лютого 0 10 годині відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань економічної політики, розвитку промисловості, енергетики, транспорту , зв»язку, підприємництва та торгівлі. Провів засідання постійної комісії голова комісії Лемешук Валерій Миколайович та.. В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С., перший заступник голови районної державної адміністрації Хоронжук О.І., начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Дмитришин О.В. та працівники виконавчого апарату районної ради. Депутати розглянули питання про виконання Програми соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2012 рік, про внесення доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення Шепетівського району на 2011-2015 роки та про Програму соціально-економічного розвитку Шепетівського району на 2013 рік.
19 лютого об 11 годині відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань розвитку агропромислового комплексу, екології, земле, лісо, водокористування. Провів засідання постійної комісії голова комісії Кляп Іван Іванович . В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С. та працівники виконавчого апарату районної ради. Депутати заслухали Звіт постійної комісії районної ради з питань розвитку АПК, екології, земле, лісо, водокористування про проведену роботу та про затвердження штатів Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства.

19.02.2013р.Відбулось засідання постійних комісій районної ради


18 лютого 0 10 годині відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань науки, освіти, культури. Провів засідання постійної комісії голова комісії Петро Францович Дзяворук. В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В. та працівники виконавчого апарату районної ради. Депутати розглянули питання про виконання районної цільової програми «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та науці району» на 2008-2012 роки.
Також 18 лютого об 11 годині відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку, зв»язків із політичними партіями, об»єднаннями громадян та засобами масової інформації. Провів засідання постійної комісії голова комісії Гордійчук Микола Михайлович та були присутні члени комісії депутати Тишецька Л.А., Дубина О.В. В засіданні постійної комісії взяли участь голова районної ради Ковальчук М.С. та працівники виконавчого апарату районної ради. Депутати розглянули питання про внесення змін і доповнень до комплексної програми профілактики злочинності та боротьби із корупцією в Шепетівському районі на 2011-2015роки, про зняття з контролю рішень районної ради, заслухали інформацію Шепетівського міжрайпрокурора про стан законності, боротьби із злочинністю на території Шепетівського району та результати діяльності Шепетівської міжрайпрокуратури за 2012 рік, інформацію начальника Шепетівського міського відділу управління МВС України в Хмельницькій області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Шепетівського району та результати діяльності відділу за 2012 рік.

18.02.2013р.Вшанування учасників бойових дій на території інших держав


15 лютого у Шепетівці відбулись міськрайонні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 24-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Участь у заходах взяли начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об»єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Петро Шидей - учасник бойових дій на території республіки Афганістан, воїни-інтернаціоналісти, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій, жителі міста і району.
У рамках заходу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм, покладання вінків та квітів.
По закінченню мітингу в музеї Миколи Островського відбулась урочиста частина заходу.
Начальник відділу по забезпеченню повноважень щодо управління об»єктами спільної власності територіальних громад району виконавчого апарату районної ради Петро Шидей щиро привітав учасників бойових дій, які воювали на території інших держав, із пам’ятною датою та відзначив Грамотами районної ради .

15.02.2013р.Підведено підсумки роботи закладів культури району за 2012 рік


07 лютого 2013 року в музеї М.Островського відбувся звітний захід відділу культури райдержадміністрації по підсумках роботи закладів культури району за 2012 рік.
Участь в заході взяли керуючий справами виконавчого апарату районної ради Капелюх М.П., заступник голови районної державної адміністрації Лінник Ю.В., начальник відділу культури районної державної адміністрації Богурська Л.М., селищний, сільські голови, працівники клубних закладів, бібліотек району, аматорські та трудові колективі працівників культури.
Кращі колективи працівників культури по підсумках роботи у 2012 році відзначені грамотами районної ради, які вручив Капелюх М.П., а саме
- колектив Коськівського сільського будинку культури ( директор Зелінська Н.А.) за вагомий внесок в розвиток аматорського мистецтва, відродження та збереження культурної спадщини українського народу, належну організацію культурно-творчої роботи та ІІІ місце в районному огляді- конкурсі вокальних колективів «Шепетівщина пісенна»;
- колектив Судилківського сільського будинку культури ( директор Лисенко Н.В., художній керівник Левчун Т.О.) .) за вагомий внесок в розвиток аматорського мистецтва, відродження та збереження культурної спадщини українського народу, належну організацію культурно-творчої роботи та активну участь в районному огляді- конкурсі вокальних колективів «Шепетівщина пісенна»;
- фольклорний гурт «Берегиня» Майдан-Лабунського сільського будинку культури ( керівник Тещенко Н.М.) за вагомий внесок в розвиток аматорської вокальної творчості, активну участь в культурно-мистецьких заходах , відродження і збереження культурної спадщини українського народу та ІІІ місце в районному огляді- конкурсі вокальних колективів «Шепетівщина пісенна».

07.02.2013р.ОГОЛОШЕННЯ

На виконання рішення районної ради від 09.08.2011 року № 8 «Про районну програму приватизації на 2011-2013 роки» (із змінами та доповненнями, внесеними рішеннями районної ради від 28.10.2011 року № 19, від 07.12.2012 року № 17/16-2012) Шепетівська філія Хмельницької обласної товарної біржі проводить продаж майна комунальної власності:
Нежитлове приміщення (аптека) площею 224,5 кв.м. за адресою: Старокостянтинівське шосе, 2.
Довідки за тел.: 4-14-52.

05.02.2013р.Виїзд робочої групи районної ради в сільські ради району
30 січня 2013 року працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з головою районної ради Ковальчуком Миколою Степановичем здійснили виїзд в Ленковецьку та Чотирбоківську сільську раду для надання практичної та методичної допомоги працівникам сільських рад. Працівникам сільських рад надано методичну допомогу з питань, що найчастіше виникають в повсякденній діяльності. Керуючим справами виконавчого апарату районної ради Капелюхом Миколою Петровичем надано роз’яснення щодо організації та планування роботи сільських рад та їх виконавчих комітетів; по питаннях ведення діловодства у сільських радах та їх виконавчих комітетах; по організації роботи з кадрами; Бузилем Віталієм Володимировичем щодо дотримання вимог чинного законодавства по доступу до публічної інформації; порядку прийняття до комунальної власності сільських рад майна; списання та зняття з балансу комунального майна; Шидеєм Петром Васильовичем по практиці застосування законодавства при розгляді земельних питань сільськими радами.
Підсумки виїзду узагальнив голова районної ради Ковальчук М.С. та вручив Ленковецькому сільському голові Ковальському М.М. грамоту обласної ради та цінний подарунок, як переможцю районного конкурсу «Краща сільська, селищна рада» у першій категорії з кількістю населення до 1000 мешканців за 2012 рік.

30.01.2013р.До відома населення району!

Відповідно до статті 12 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» Шепетівська районна рада надає звіт про використання коштів на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження за 2012 рік.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 року № 91 селу Пліщин Пліщинської сільської ради передбачено на 2012 рік обсяг коштів з Державного бюджету на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження в сумі 92,4 тис.грн., з них на поточні видатки – 9,1 тис.грн., капітальні видатки - 83,3 тис.грн.
На рахунок розпорядника коштів отримано кошти в 2012 році в повному обсязі - 92,4 тис.грн., з них проведено касових видатків по капітальним видаткам в сумі 67,6 тис.грн., по поточним видаткам в сумі 7,3 тис.грн.

10.01.2013р.Прийнято районний бюджет на 2013 рік