Шепетівська районна рада
Хмельницької області офіційний веб-сайт 30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47. |
НОВИНИПривітання голови районної ради Олега Кулінського з Новим Роком та Різдвом Христовим!Шановні жителі Шепетівщини!         Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
       
        Нехай прийдешній рік стане роком добрих змін, роком в якому в Україні запанує довгоочікуваний мир. Нехай нас всіх об'єднує любов до Вітчизни, свого народу.
        Бажаю Вам добра і благополуччя, злагоди і любові. Нехай у вашому домі завжди панують добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов'ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища!
       
        І найголовніше - Перемоги Україні і Божого благословення нашим військовим.
       
        Гарних Вам свят та щасливого Нового року!
       
        З повагою,
       
        голова Шепетівської районної ради
        Олег Кулінський
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД ІНФОРМУЄ:Стартував Проєкт УАРОР та ФАО з дослідження продовольчої безпеки в населених пунктах "сірої зони" (+ВІДЕО)         Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) розпочала Проєкт "Стан продовольчої безпеки в населених пунктах "сірої зони".
        Про це було оголошено сьогодні, 29 грудня, на Круглому столі УАРОР, в рамках якого обговорилися мета та завдання ініціативи.
        Як зазначив Президент УАРОР Сергій Чернов, метою Проєкту є дослідження стану продовольчої безпеки та соціально-економічної ситуації у населених пунктах, що знаходяться на відстані до 50 км від лінії фронту, кордону з росією або частиною Білорусії й налічували станом на 23 лютого 2022 року від 300 до 5000 жителів.
        Дослідження відбудеться шляхом опитування старост та, в окремих випадках, голів громад, що представляють 1560 населених пунктів.
        З поміж іншого, анкета націлена з'ясувати доступність до харчування та продовольства, стан інфраструктури та як вплинула війна, зокрема, на ситуацію з опалювальним сезоном та енергетичними ресурсами.
        "Результати дослідження будуть передані до ООН та дозволять влучно сформувати необхідну допомогу населеним пунктам та напрацювати шляхи вирішення проблем", - акцентував Президент УАРОР.
        Зазначимо, що участь в обговорені взяло керівництво ФАО в Україні, зокрема П'єр Вотьє, Голова Офісу ФАО в Україні.
        Результати дослідження планується презентувати в кінці січня або на початку лютого 2023 року.
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:єРобота: 118 підприємців отримають гранти на 27 млн грн, а 286 громадян - легальну роботу         В рамках урядової програми "єРобота: СВОЯ СПРАВА" схвалено 118 бізнес-ідей підприємців Хмельниччини. Переможці отримають гранти на загальну суму понад 27 млн/грн.
        Майбутні та діючі роботодавці планують створити або розширити заклади громадського харчування та кав'ярні, швейне виробництво, відкрити медичні центри, магазини непродовольчих товарів, сервіси техобслуговування. А також надавати послуги у сфері освіти, краси та відпочинку, ремонту побутових приладів, виготовлення меблів. За рахунок грантових коштів учасники матимуть можливість придбати обладнання, сировину, матеріали, програмне забезпечення, оплатити оренду, послуги маркетингу та реклами, лізинг обладнання тощо.
        Та найголовніше завдяки реалізації урядової програми "єРобота: СВОЯ СПРАВА" в області буде створено 286 нових робочих місць.
        До відома: урядовий проєкт "єРобота" включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми надання грантів на створення й розвиток переробних підприємств, розвиток власного садівництва та виноградарства, тепличного господарства. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.
        Пропонуємо вашій увазі добірку безкоштовних курсів з підприємництва, завдяки яким ви зможете здобути нові знання або апгрейднути вже існуючі:
        - How to Start a Startup: все, що потрібно знати про створення власної справи;
        - Підприємництво. Власна справа в Україні: знання і натхнення, щоб бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе;
        - Фінансовий менеджмент: як грамотно керувати власними фінансами;
        - Фінансова грамотність для підприємців: основи бізнес-фінансів, показників діяльності бізнесу;
        - Основи фінансів та інвестицій: як правильно управляти власними інвестиціями.
        За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами: (096)045-60-10, (093)027-05-11. Або пишіть нам у телеграм-чат "Підтримка ДСЗ Хмельницький" https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.
       
        Відділ інформаційної роботи
        Хмельницький обласний центр зайнятості
        пров. Шевченка,10
        м.Хмельницький, Україна, 29000
        тел: +38(0382) 65-74-18
        +38(0382)76-46-42
        khm-ocz@kmocz.gov.ua
Привітання голови районної ради Олега Кулінського з Різдвом Христовим.Шановні жителі Шепетівського району!         Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим!
       
        Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого чекають цілий рік, як дорослі так і діти. Це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям.
        Різдво - це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословення увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов, злагода і братерство.
       
        З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
       
        З повагою,
       
        голова Шепетівської районної ради
        Олег Кулінський
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:Аудитори Хмельниччини за січень – листопад 2022 року забезпечили відшкодування 20 млн.грн. втрат фінансових і матеріальних ресурсів         За результатами проведення 431 заходу державного фінансового контролю впродовж січня – листопада поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 5,7 млрд.грн., проведеними ревізіями та перевірками закупівель задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 149 млн грн, з них незаконних витрат майже 111 млн.грн.
        Правоохоронними органами за матеріалами контрольних заходів розпочато 16 досудових розслідувань, а також вручено 8 особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
        Операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, виявлено на суму майже 46 млн.гривень. До об’єктів контролю, у яких виявлено порушення, застосовано 5 фінансових санкцій та складено протоколи про адміністративні правопорушення на 21 посадову особу.
        Незаконних витрат відшкодовано понад 14 млн.грн. із загальної суми відшкодованих втрат 20 млн. грн. за усіма заходами державного фінансового контролю з початку року.
        Проведеними 4 державними фінансовими аудитами виявлено фактів неефективних
управлінських дій та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на загальну суму більш як 413 млн.грн.
        Економічний ефект від реалізації 11 пропозицій за результатами проведених державних фінансових аудитів сягнув 18 млн.гривень.
        У межах відкритих кримінальних проваджень за зверненнями правоохоронних органів аудиторами як спеціаліста надано 84 консультації та виявлено факти порушень, що призвели до втрат майже 52 млн. грн., внаслідок чого 15 особам вручено повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення.
        Довідково. У Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму
роботи Держаудитслужби.
       
        Про випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів,
використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами:
        (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України;
        (032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби;
        (0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.
        Про вчинки працівників органів Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій, можна повідомляти за номерами:
        (044) 485-17-62 – Державна аудиторська служба України;
        (032) 260-31-70 – Західний офіс Держаудитслужби;
        (0382) 65-81-22 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.
        Розклад роботи Держаудитслужби:
        початок роботи – о 8 годині;
        перерва на обід – з 12 години до 12 години 45 хвилин;
        закінчення робочого дня – о 17 годині з понеділка по четвер (о 15 годині 45 хвилин у п’ятницю).
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:Ваучер - ваш шанс на безкоштовне навчання         Законом України "Про зайнятість населення" передбачено право громадян на отримання ваучера. Ваучер - документ встановленого зразка, що дає право пройти перепідготовку за робітничею професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію та підвищення кваліфікації у закладах освіти чи у роботодавця.
        Хто може отримати ваучер:
        - особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення встановленого ними пенсійного віку;
        - особи звільнені з військової служби, служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції, Бюро економічної безпеки України або Державної кримінально-виконавчої служби, у зв'язку із скороченням чисельності, штату або за станом здоров'я, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію;
        - особи звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, до досягнення ними пенсійного віку та за умови звернення протягом трьох років з дня звільнення;
        - внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи;
        - особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.
        Видача ваучера не поширюється на:
        - осіб, які не мають професійно-технічної, фахової передвищої або вищої освіти;
        - осіб, які проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
        - осіб, які зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні.
        Дія ваучера - 90 днів після видачі (протягом цього терміну громадянин має укласти договір про навчання із закладом освіти).
        До відома: У 2022 році Хмельницька обласна служба зайнятості видала три ваучера особам старше 45 років.
        Детальніше про послугу можна дізнатися за номером телефону (0382) 65-74-08, 72-06-68 - відділ організації професійного навчання Хмельницького обласного центру зайнятості, або в будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ.
       
        Відділ інформаційної роботи
        Хмельницький обласний центр зайнятості
        пров. Шевченка,10
        м.Хмельницький, Україна, 29000
        тел: +38(0382) 65-74-18
        +38(0382)76-46-42
        khm-ocz@kmocz.gov.ua
Привітання голови районної ради Олега Кулінського з нагоди Дня енергетика.Шановні працівники енергетичної галузі!         Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем енергетика!
       
        Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Завдяки вашій злагодженій роботі забезпечується стабільне енергопостачання наших осель, закладів соціально-культурної сфери, промисловості та сільського господарства.
        У нинішній нелегкий для країни воєнний час Ви стали на заваді російської агресії в подоланні темряви і холоду, перебоїв у енергопостачанні.
        Ви цілодобово прикладаєте максимальних зусиль і наполегливо виконуєте свою роботу. Ваші знання та висока професійна майстерність здатні вирішити усі проблеми, пов'язані із безперебійним постачанням електроенергії.
        Висловлюю Вам щиру вдячність за грандіозну роботу та невтомну працю на енергетичному фронті. Бажаю миру та добра, міцного здоров'я та достатку і світлого завтрашнього дня! Нехай професіоналізм енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної держави України.
       
        З повагою,
       
        голова Шепетівської районної ради
        Олег Кулінський
ШЕПЕТІВСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ:Щодо функціоналів Електронного кабінету для отримання інформації щодо податкових зобов’язань по земельному податку та по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки         Шепетівська державна податкова інспекція нагадує, що на сьогодні усі платники податків мають можливість скористатися Електронним кабінетом для отримання інформації щодо податкових зобов'язань по земельному податку та по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.
        Для фізичних осіб - платників податків в Електронному кабінеті (шлях http:/cabinet.tax.gov.ua) надано он-лайн доступ (режим "ЕК для громадян" (Повідомлення про обов'язок сплатити суму грошового зобов'язання (ППР)) до сформованих податкових повідомлень - рішень щодо сум нарахованих податкових зобов'язань з податку на майно.
        Крім того, в режимі "ЕК для громадян" приватної частини Електронного кабінету платники податків - фізичні особи мають можливість перегляду даних щодо об'єкті рухомого та нерухомого майна, які є об'єктами оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі тощо), відомості про які отримані з реєстрів інших державних органів та стосовно яких сформовані податкові повідомлення - рішення.
        За необхідністю в Електронному кабінеті за допомогою сервісу "Стан розрахунків з бюджетом" фізичні особи можуть сплатити податки, збори, платежі та перевірити розрахунки сум податкових зобов'язань по таким податкам.
       
        Валентина ОРДИНСЬКА,
        начальник Шепетівської ДПІ
        Головного управління ДПС у Хмельницькій області
ШЕПЕТІВСЬКА РАЙОННА РАДА ІНФОРМУЄ:         Благодійна акція "Дорога добра!"
        Різдво, Новий рік та День святого Миколая у дітей асоціюються, в першу чергу, з подарунками. У ці складні часи малеча особливо потребує відчуття свята. І ми маємо змогу подарувати їм це відчуття!
        На підтримку дітей Херсонщини працівники Шепетівської районної ради на чолі з головою ради Олегом Кулінським долучилися до благодійної акції "Дорога добра". Це акція від жителів Хмельницької області, в якій також прийняли активну участь об'єднані територіальні громади Шепетівського району, приватні підприємці та мешканці Шепетівського району.
        Щиро вдячні всім добрим серцям, що відгукнулись на цей заклик. Завдяки вам зібрано надзвичайно багато солодощів, канцтоварів, іграшок, книг, засобів гігієни та теплого одягу.
        Нехай всі дітки, з ким ви поділилися добром, стануть хоч трішки щасливіші у цей день.
       
        Поспішаймо творити добро!
       
        Акція на підтримку дітей Херсонщини! Продовжується.
        Участь в акції можуть взяти всі охочі!
        Для цього треба принести до пункту збору іграшки, теплі речі, або щось, що порадує дитину.
       
        м.Шепетівка, вул.Небесної Сотні, 47 (РВА) з 12:00-до 19:00 год.
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД ІНФОРМУЄ:Координаційний центр УАРОР розробив покроковий алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна (+документ)         Штаб з процесуальної діяльності у сфері відшкодування збитків завданих територіальним громадам при Координаційному центрі Української асоціації районних та обласних рад з питань територіальної оборони підготував покроковий Алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна.
       
        Алгоритм розроблений для допомоги громадянам, чиє майно було зруйновано чи пошкоджено, внаслідок збройної агресії з боку російської федерації.
       
        Завантажити Алгоритм можна за цим ПОСИЛАННЯМ.
       
        Завантажити додатки до Алгоритму можна за цим ПОСИЛАННЯМ.
       
        У разі запитань чи довідкової інформації, просимо звертатися за такими контактами Штабу: 099-737-75-72 (Viber, Telegram), shtab.uaror@gmail.com.
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:Компенсація роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи         Під час воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування, роботодавець має змогу отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.
        Протягом дії цієї програми до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося 473 роботодавця за працевлаштування 662 внутрішньо-переміщених осіб.
       
        Як отримати послугу?
        - подати заяву через Портал Дія - https://cutt.ly/iJ2n0P3;
        - звернутись до найближчого центру зайнятості - https://cutt.ly/pJ2mkoW.
       
        Які умови отримання компенсації?
        - роботодавець має перебувати на обліку як платник єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
        - загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи;
        - роботодавець працевлаштовує ВПО на умовах трудового/гіг-контракту, зокрема за сумісництвом.
        Подати заяву на компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи можна не раніше, ніж після 5-ти робочих днів після її працевлаштування.
        Більше інформації за посиланням - https://cutt.ly/SJ2QTmw.
        Довідки за телефоном: (0382)79-57-40, (093)027-05-11.
        Телеграм-чат "Підтримка ДСЗ Хмельницький" https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.
       
        Відділ інформаційної роботи
        Хмельницький обласний центр зайнятості
        пров. Шевченка,10
        м.Хмельницький, Україна, 29000
        тел: +38(0382) 65-74-18
        +38(0382)76-46-42
        khm-ocz@kmocz.gov.ua
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ РАЙОННИХ ТА ОБЛАСНИХ РАД ІНФОРМУЄ:УАРОР звернулася до Прем'єра з проханням повернути бюджетні повноваження обласним та районним радам (+документ)         Українська асоціація районних та обласних рад звернулася до Прем'єр-міністра України щодо повернення обласним та районним радам бюджетних повноважень, що раніше були обмежені через введення воєнного стану.
       
        Звернення ініційоване керівниками обласних рад й напрацьоване Секретаріатом УАРОР спільно з експертами.
       
        Так, УАРОР просить внести зміни до постанови КМУ від 11 березня 2022 р. № 252, повернувши бюджетні повноваження тим районним та обласним радам, адміністративні центри яких не окуповані і не оточені.
       
        Мова йде про повернення таких повноважень:
       
        - затвердження програм соціально-економічного та культурного розвитку (зміни до них);
       
        - затверджування цільових програми з інших питань (зміни до них);
       
        - розподіл переданих з державного бюджету коштів у вигляді дотацій, субвенцій відповідно між районними бюджетами та бюджетами територіальних громад області.
       
        Нагадаємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 252 "Деякі питання формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану", бюджетні повноваження майже в повному обсязі передані військовим адміністраціям.
       
        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2022 р. № 1239 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 р. № 252" розширив бюджетні повноваження військових адміністрацій, надавши їм право затверджувати місцеві бюджети.
ШЕПЕТІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ РОЗ'ЯСНЮЄ:Аліменти з військовослужбовця: що нового?         На період дії воєнного стану військовим, які несуть службу у Збройних Силах України, та працівникам деяких інших силових структур виплачується додаткова винагорода в сумі 30 тис. грн. на місяць. Крім того, захисники, які беруть участь в активних бойових діях, отримують додаткову винагороду у розмірі 100 000 гривень на місяць.
        Донедавна вищезазначена доплата не враховувалась до переліку видів доходів,
з яких стягувались аліменти.
        В п. 8 Постанови КМУ від 26.02.1993 року № 146 було зазначено, що з військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Держспецзв’язку, Держприкордонслужби, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань, БЕБ, служби цивільного захисту та Державної кримінально-виконавчої служби, співробітників Служби судової охорони утримання аліментів провадиться з усіх видів грошового забезпечення, крім грошового забезпечення, що не має постійного характеру, та інших випадків, передбачених законом.
        Тобто, аліменти стягувались лише з виплат, які мали постійний характер.
        Проте, наразі Урядом постановою № 1263 від 11.11.2022 року були внесені зміни, відповідно до яких вищезазначені категорії осіб будуть відтепер сплачувати аліменти також з інших виплат, установлених законодавством, зокрема додаткової винагороди, яка виплачується на період воєнного стану.
        Варто зазначити, що прийняття вказаної норми вплине на розмір аліментів, отримуваних лише в частці від доходу.
        Також законодавством встановлений максимальний розмір аліментів, який не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів на одну дитину відповідного віку. З 1 грудня 2022 року максимальний розмір аліментів становить:
        - для дітей віком до 6 років – 22 тис. 720 грн;
        - для дітей віком від 6 до 18 років – 28 тис. 330 грн.
        Проте, батьки за спільною згодою мають право обумовити суму, яка буде перевищувати максимальний розмір.
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:Ринок праці Хмельниччини         За період з січня по листопад 2022 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 38,9 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували 4,3 тис. роботодавців. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 62,3% вакансій було укомплектовано.
        "Майже 60% вакансій припадають на робітничі професії. І надалі популярними залишаються професії у таких сферах: торгівля та послуги, транспорт, сільське господарство та переробна промисловість", - розповів директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.
        За 11 місяців 2022 року:
        -12,8 тисяч осіб працевлаштовано, в тому числі 9,7 тисяч зареєстрованих безробітних;
        -1,3 тисячі осіб залучено до громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру;
        -2,1 тисячі осіб проходили професійне навчання;
        - видано 3 ваучера для підвищення конкурентоспроможності особам старше 45 років.
        За результатами оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди, Державний центр зайнятості ухвалив позитивне рішення щодо надання мікрогранту 85 жителям Хмельниччини. Кожен з них отримає від 50 до 250 тисяч гривень на розвиток власної справи.
        Станом на 1 грудня 2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 6,0 тис. осіб, в тому числі 746 осіб з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 69,4% складали жінки, 24,8% - молодь віком до 35 років. На одну вакансію претендували 5 безробітних.
       
        Відділ інформаційної роботи
        Хмельницький обласний центр зайнятості
        пров. Шевченка,10
        м.Хмельницький, Україна, 29000
        тел: +38(0382) 65-74-18
        +38(0382)76-46-42
        khm-ocz@kmocz.gov.ua
Привітання голови районної ради Олега Кулінського з нагоди Дня місцевого самоврядування України.    
Шановні колеги, шановні ветерани органів місцевого самоврядування!         Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята -
Дня місцевого самоврядування!
        Демократичну державу неможливо уявити без системи місцевого самоврядування. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують реальну участь людей у розв'язанні соціальних проблем громадян, налагоджують зв'язки між громадою та органами влади.
        І сьогодні, в такий непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю людей та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.
        Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, компетентність, відповідальне ставлення до справи є гідним внеском у розбудову рідного краю і держави.
        Бажаю усім миру, міцного здоров'я, успіхів та творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам територіальних громад, особистих перемог та нашої Великої Перемоги над ворогом!
       
        З повагою,
       
        голова Шепетівської районної ради
        Олег Кулінський
Військових привітали із Днем Збройних Сил України         Сьогодні голова Шепетівської районної ради Олег Кулінський разом із начальником Шепетівської районної військової адміністрації Олексієм Глушаковим та заступником голови Шепетівської районної державної адміністрації Ольгою Лащ привітали командирів військових частин, які дислокуються на території Шепетівського району з професійним святом - Днем Збройних Сил України.
        З нагоди свята, керівники району, висловили командирам та особовому складу військових частин вдячність за вірність українському народові, мужність і самовідданість та вірність військовій присязі.
       
        Світла пам'ять Героям, які віддали своє життя за Батьківщину.
       
        Віримо в ЗСУ!
        Слава Україні! Героям Слава!
ШЕПЕТІВСЬКА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ ІНФОРМУЄ:Відсутня електрика та Інтернет: ДПС пояснила порядок використання РРО/ПРРО         ДПС видала пояснення щодо проблеми відключення електроенергії та відсутності Інтернет зв'язку у суб'єктів господарювання, які використовують РРО та ПРРО.
       
        На період тимчасового, не більше 7 робочих днів, відключення електроенергії розрахункові операції здійснюють з використанням КОРО та РК або із застосуванням належним чином зареєстрованого резервного РРО (ст. 5 Закону РРО).
       
        Після появи електроенергії всі розрахункові операції в обов'язковому порядку мають бути проведені через РРО (Алгоритм дій наведено у п. 10 розділу III Порядку реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженому наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547).
       
        Проте такі норми не стосуються суб'єктів господарювання, які використовують ПРРО.
       
        На період відсутності зв'язку між ПРРО та фіскальним сервером контролюючого органу розрахункові операції здійснюють в режимі офлайн, що може тривати не більше 36 годин, із створенням електронних розрахункових документів, яким присвоюють фіскальні номери із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, та не більше 168 годин протягом календарного місяця для одного суб'єкта господарювання.
       
        Однак на період дії воєнного, надзвичайного стану або обставин непереборної сили розрахункові операції, що здійснюються в режимі офлайн, та використання фіскальних номерів із діапазону фіскальних номерів, сформованих фіскальним сервером контролюючого органу, можуть здійснюватися з перевищенням строків.
       
        РРО повинен, зокрема, забезпечувати накопичення контрольно-звітної інформації у разі неможливості передачі її через порушення зв'язку із сервером обробки інформації з будь-яких причин та автоматичну передачу накопиченої інформації до сервера обробки інформації після відновлення зв'язку. Також відбувається блокування розрахункових операцій при неможливості передачі контрольно-звітної інформації до сервера обробки інформації протягом 72 годин.
       
|