Приміщення ради Шепетівська районна рада
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Героїв Небесної Сотні, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 4-07-49, 4-14-52, Факс: 4-07-49 shep.rrada@gmail.com Прапор Шепетівського району
Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Державна податкова адміністрація у Хмельницькій області
Сайт Шепетівської райдержадміністрації

ПОВІДОМЛЕННЯ

      Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 28.03.2018 року на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про результати проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району", метою якого є визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства у сфері будівництва житла для медичних працівників та надання послуг у сфері охорони здоров'я щодо об'єкта нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району - незавершеного будівництва, будівлі клініко-діагностичної лабораторії, що розташована в м.Шепетівка, по вул. В. Котика, 85, для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 26 квітня 2018 року включно.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні,47.
      Електронна пошта районної ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції : shep.rrada@gmail.com.

28.03.2018р.

А н а л і з регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про результати проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району"


28.03.2018р.

Повідомлення про оприлюднення

      Шепетівська районна державна адміністрація відповідно до вимог Закону України "Про державну регуляторну політику у сфері господарської діяльності" підготувала проект рішення сесії районної ради"Про затвердження порядку і нормативів відрахування комунальними унітарними підприємствами, що засновані на спільній власності територіальних громад району до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) щоквартальної фінансово - господарської діяльності".
      Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу подається на розгляд та обговорення громадськості з метою одержання зауважень та пропозицій від громадян та суб'єктів господарської діяльності.
      З повним текстом проекту регуляторного акта і аналізу регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на сайті районної державної адміністрації та увідділі економіки, торгівлі та інфраструктури за адресою: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47, каб. 213,тел. 4-03-36 протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.
      Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за вказаною адресою протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

11.01.2018р.
Аналіз впливу регуляторного акта. Назва проекту регуляторного акта:Проект рішення районної ради "Про затвердження порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань, що вилучаються до районного бюджету у 2018 бюджетному році"


11.01.2018р.
      Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 02.01.2018 року на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради проектів регуляторних актів - проектів рішень Шепетівської районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 30.11.2016 № 42/12-2016 "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016-2018 роки"", "Про здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад Шепетівського району", "Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад Шепетівського району", "Про утворення комісії з питань проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району", метою яких є визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства у сфері будівництва житла для медичних працівників та надання послуг у сфері охорони здоров'я щодо об'єкта нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району - незавершеного будівництва, будівлі клініко-діагностичної лабораторії, що розташована в м.Шепетівка, по вул. В. Котика, 85, для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу по 31 січня 2018 року включно.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.

Електронна почта районної ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції : shep.rrada@gmail.com.


Голова ради                    П.Дзяворук


02.01.2018р.
      Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 02.01.2018 року на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 30.11.2016 № 42/12-2016 "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016-2018 роки"", метою якого є виключення з переліку об'єктів спільної власності, які підлягають приватизації одного із таких об'єктів - незавершеного будівництва, будівлі клініко-діагностичної лабораторії, що розташована в м.Шепетівка, по вул. В. Котика, 85, для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 31 січня 2018 року включно.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.

Електронна почта районної ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції : shep.rrada@gmail.com.


Голова ради                    П.Дзяворук


02.01.2018р.
      Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 02.01.2018 року на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються (можуть надаватися) в комунальній організації "Вузлова лікарня станції Шепетівка"", метою якого є встановлення платних послуг в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних послуг, забезпечення доступності послуг для всіх верств населення незалежно від рівня їх грошових доходів, забезпечення стабільного функціонування госпрозрахункових відділень лікарні по ефективному безперебійному наданню послуг населенню, захист інтересів споживачів, для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 31 січня 2018 року включно.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.

Електронна почта районної ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції : shep.rrada@gmail.com.


Голова ради                    П.Дзяворук


02.01.2018р.

Положення про комісію з питань проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району


А н а л і з регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про утворення комісії з питань проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району"


02.01.2018р.

А н а л і з регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються (можуть надаватися) в комунальній організації "Вузлова лікарня станції Шепетівка"


02.01.2018р.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад Шепетівського району"


02.01.2018р.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єкта спільної власності територіальних громад Шепетівського району"


02.01.2018р.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 30.11.2016 № 42/12-2016 "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016-2018 роки"


02.01.2018р.


Висновок постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, розвитку ЖКГ, управління власністю щодо відповідності проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.11.2016 № 42/12-2016 "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016-2017 роки" вимогам статтей 4, 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"


02.08.2017р.
      Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 08.06.2017 року на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради проекту регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.11.2016 № 42/12-2016 "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016-2017 роки", метою якого є продовження строку дії програми приватизації та включення до переліку об'єктів спільної власності, які підлягають приватизації нових об'єктів, для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 07 липня 2017 року включно.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.

Електронна почта районної ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції : shep.rrada@gmail.com.


Голова ради                    П.ДзяворукАналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 30.11.2016 № 42/12-2016 "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016-2017 роки"

08.06.2017р.
      Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 04.10.2016 року на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради проекту регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016 - 2017 роки", метою якого є забезпечення ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району - приміщення колишнього фельдшерсько-акушерського пункту та хліва, що знаходяться в м. Славута, по вул. Привокзальній, 27 та перебувають на балансі "Вузлової лікарні станції Шепетівка", для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 02 листопада 2016 року включно.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.

Електронна почта районної ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції : shep.rrada@gmail.com.


Голова ради                    П.ДзяворукДодатки до програми приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016-2017 роки
Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016 - 2017 роки"


04.10.2016р.

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016 - 2017 роки"

15.11.2016р.

Висновок постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, розвитку ЖКГ, управління власністю щодо відповідності проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про програму приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Шепетівського району на 2016 - 2017 роки" вимогам статей 4, 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"


25.11.2016р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

      Відповідно до статтей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 20.09.2016 року на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради проекту регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін та доповнень до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району", затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011", метою якого є удосконалення, спрощення процедури проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району, усунення зайвого паперотворення (видання зайвих розпорядчих документів), для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань прийматимуться упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу по 19 жовтня 2016 року включно.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилатимуться зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.

Електронна почта районної ради, на яку також можна надсилати зауваження та пропозиції : shep.rrada@gmail.com.


Заступник голови ради                    А. МовсісянАналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін та доповнень до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району", затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011"


20.09.2016р.

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін та доповнень до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району", затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011"

15.11.2016р.

Висновок постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, розвитку ЖКГ, управління власністю щодо відповідності проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін та доповнень до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району", затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011" вимогам статей 4, 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"


25.11.2016р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

      Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 03.03.2016 року в газеті "Шепетівський вісник" та на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір експертів - суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Шепетівського району", метою якого є визначення процедури конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання, визнаних такими згідно із Законом України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.


Проект ПОЛОЖЕННЯ про конкурсний відбір експертів - суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і селища Шепетівського району

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір експертів - суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Шепетівського району"


03.03.2016р.

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір експертів - суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Шепетівського району"

18.04.2016р.

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту - рішення Шепетівської районної ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір експертів - суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Шепетівського району"

07.07.2017р.


Висновок постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, розвитку ЖКГ, управління власністю щодо відповідності проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про затвердження Положення про конкурсний відбір експертів - суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та селища Шепетівського району" вимогам статтей 4, 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"


16.05.2016р.

ПОВІДОМЛЕННЯ

      Відповідно до статті 9 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Шепетівська районна рада повідомляє про оприлюднення з 03.03.2016 року в газеті "Шепетівський вісник" та на офіційному веб-сайті Шепетівської районної ради регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району", затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011" (далі - Порядку), метою якого є удосконалення процедури проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району, приведення у відповідність із законодавством окремих положень Порядку для одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об'єднань.
      Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються упродовж 1-го місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.
      Поштова адреса розробника регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції: Шепетівська районна рада, 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 47.


Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району" (далі - Порядку), затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011"
03.03.2016р.

ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акту - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району" (далі - Порядку), затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011"

18.04.2016р.

ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акту - рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району" (далі - Порядку), затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011"

05.07.2017р.


Висновок постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, підприємництва, будівництва, розвитку ЖКГ, управління власністю щодо відповідності проекту регуляторного акта - проекту рішення Шепетівської районної ради "Про внесення змін до "Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад району", затвердженого рішенням восьмої сесії районної ради VI скликання від 28.10.2011" вимогам статей 4, 8 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"

16.05.2016р.
Реєстр власних регуляторних актів Шепетівської районної ради


План-графік здійснення відстежень результативності власних регуляторних актів Шепетівської районної ради